Rezydent Biura Podróży Nekera

Jeśli chcesz mieć swój udział w spełnianiu marzeń o podróżowaniu w nowoczesnej firmie, dołącz do naszego zespołu jako Rezydent Biura Podróży Nekera w sezonie letnim 2024 na TOP destynacjach: Grecja – Kreta, Grecja – Rodos, Grecja – Korfu – Riwiera Turecka, Bułgaria

Obowiązki rezydenta

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Powitanie turystów na lotnisku, po przylocie na kierunek wakacyjny
  • Prowadzenie transferu z lotniska do hoteli
  • Pomoc przy zakwaterowaniu w hotelu
  • Prowadzenie spotkania informacyjnego dla turystów
  • Prezentacja i sprzedaż wycieczek fakultatywnych
  • Pilotowanie wycieczek fakultatywnych
  • Dyżury hotelowe
  • Pomoc w sytuacjach nagłych, kryzysowych i awaryjnych

Kogo szukamy?

  • Osoby o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych i interpersonalnych, otwartej na ludzi
  • Ważne jest Twoje zainteresowanie podróżami i zagadnieniami turystyki zagranicznej
  • Niezbędna jest znajomość języka angielskiego (inne języki mile widziane)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy

Co oferujemy?

  • Pracę w sezonie lato 2024 na jednej z TOP destynacji
  • Bezpłatne materiały i narzędzia niezbędne do pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz prowizje
  • Zakwaterowanie, przelot oraz ubezpieczenie
  • Zniżki na podróże Twoje i Twoich najbliższych

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i czujesz, że to praca idealna dla Ciebie – wyślij swoje CV na adres rekrutacja@nekera.pl, wpisując w tytule Rezydent Nekera. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Strzałka