FILTRY
WYSZUKIWARKA

ZALETY HOTELU:

Klimatyzacja Internet Psy i koty mile widziane Golf Animacje wieczorne Blisko lotniska Rowery Basen zewnętrzny Ośrodek nadmorski Bez paszportu Darmowe WiFi

ZALETY HOTELU:

Klimatyzacja Internet Psy i koty mile widziane Golf Animacje wieczorne Blisko lotniska Rowery Basen zewnętrzny Ośrodek nadmorski Bez paszportu Darmowe WiFi

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

KATEGORIA

3*

REGION

Costa Barcelona

OPIS

hotel

lokalizacja

400 m od centrum Calella, 73 km od lotniska w Barcelonie, 40 km od lotniska w Gironie. W bliskiej odległości znajduje się stacja kolejki podmiejskiej, którą można dojechać do Barcelony. Hotel usytuowany na powierzchni: 1000 m2.

kategoria hotelu

3*

kategoria lokalna hotelu

3*

Data otwarcia

1971 r. Odnowiony w 2014 r. Na terenie hotelu: restauracja, bar, room service (płatny), sejf w recepcji (płatny), pralnia (płatna), basen odkryty.

internet

- Wi-Fi w lobby bezpłatne

plaża

50 m od hotelu, publiczna, piaszczysto-żwirowa. Bezpłatne: ręczniki plażowe, płatne: parasole, leżaki.

pokoje

Zlokalizowane w 1 budynkach: - budynek główny (liczba pięter: 7, liczba wind: 2) Typy pokoi: - pokoje standardowe dla max. 3 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja centralna, sejf (płatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), taras - pokoje superior dla max. 3 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja centralna, sejf (płatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), taras

Wyżywienie

- restauracja główna, bar

śniadanie

- śniadanie (07:30-10:00)

śniadanie i obiadokolacja

- śniadanie (07:30-10:00), obiadokolacja (19:00-21:30)

śniadanie, obiad i kolacja

- śniadanie (07:30-10:00), obiad (12:30-14:00), kolacja (19:00-21:30)

z myślą o dzieciach

- brodzik - krzesełka dla dzieci w restauracji

aktywnie i animacyjnie

w cenie

- animacje

płatne

- rzutki - bilard

dodatkowe informacje

Ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w danym obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. wyposażenie pokoju, serwis plażowy, serwis posiłków. Najczęstsze pytania związane z funkcjonowaniem hotelu w związku z epidemią wywołaną przez COVID19: - Czy są jakieś ograniczenia dla gości opuszczających hotel? - NIE - Czy goście są zobligowani do noszenia maseczek zasłaniających usta i nos na terenie hotelu? - TAK - Czy w hotelu można kupić maseczki? - NIE - Czy w hotelu znajduje się pokój/strefa/miejsce izolacji dla gości? - TAK - Czy podczas zakwaterowania goście muszą okazać oświadczenie dotyczące swojego stanu zdrowia? - NIE - Czy w pokojach znajdują się jednorazowe kosmetyki takie jak szampon, mydło itp..? - TAK - Czy takie wyposażenie pokoi jak kubki, szklanki itp. są dezynfekowane i dostarczane w jednorazowych torbach? - TAK - Jak często są sprzątane pokoje? - CODZIENNIE - Czy w hotelu jest bufet szwedzki? - TAK (ŚNIADANIE, OBIAD, KOLACJA) - Jak będą serwowane posiłki? - SAMOOBSŁUGA LUB OBSŁUGA KELNERSKA NA ŻYCZENIE GOŚCIA, OBSŁUGA KELNERSKA - Czy układ stolików w restauracji zachowuje odległość dystansu społecznego? - TAK - Czy jest dostępna usługa Room Service? - NIE - Czy będą czynne restauracje a'la carte/tematyczne? - TAK (ZA OPŁATĄ) - Czy będzie dostępna usługa zamawiania posiłków na wynos? - NIE - Czy jest wydzielona strefa dla dużych rodzin lub grup zorganizowanych na plaży i basenie? - NIE - Czy na leżakach są materace? - NIE - Czy na plaży są dostępne ręczniki? - NIE - Czy leżaki są dezynfekowane? - TAK (CODZIENNIE) - Czy na basenie jest serwis dań i napojów? - NIE - Czy układ leżaków i stolików w strefie relaksu zachowuje obowiązek dystansu społecznego? - TAK - Czy hotel prowadzi program animacyjny? - TAK (ANIMACJE W CIĄGU DNIA I WIECZOREM) OPŁATA TURYSTYCZNA W Katalonii obowiązuje opłata turystyczna, którą Klienci wnoszą w recepcji hotelowej podczas kwaterowania. Wysokość tej opłaty kształtuje się następująco: 5* - ok. 3 €/os/doba (Barcelona ok. 2,25€/os.), 4* - ok. 1,20 €/os/doba (Barcelona ok. 1,10€/os/doba), apartamenty – ok. 1 €/os/doba (Barcelona ok. 2,25€/os/doba), campingi i pozostałe obiekty hotelowe – ok.0,60 €/os/doba (Barcelona ok. 0,65€/os/doba). Do powyższych cen należy doliczyć 10% podatku. Opłata turystyczna naliczana jest od ukończonego 16 roku życia i tylko za pierwsze 7 dni pobytu. Proszę zapoznać się z przepisami wjazdowymi które znajdziemy tutaj https://www.coraltravel.pl/bezpieczne-podrozowanie#kierunek.

Aktualizacja opisu

21.01.2022 16:02

usługi dostępne w hotelu

Wi-Fi Serwis plażowy

Strzałka