Kraj

POLSKA


Opis

Hotel Wiosna Spa & Wellness*** to klimatyczny obiekt położony w zacisznej okolicy w uzdrowiskowej miejscowości Rabka-Zdrój. To wspaniałe miejsce na wypoczynek wśród wszechobecnej zieleni i w spokojnej aurze. Hotel oferuje szeroki zakres zabiegów zdrowotnych i relaksacyjnych. Osoby dbające o kondycję mają okazję podziwiać tutejsze walory przyrodnicze podczas wycieczek pieszych czy rowerowych. Dla Gości przygotowano komfortowe pokoje 2-osobowe oraz apartamenty dla 3 osób, wszystkie urządzone są w eleganckim stylu, w ciepłej kolorystyce. Wnętrza zostały wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, czajnik bezprzewodowy i lodówkę. Każdy pokój dysponuje prywatną łazienką z kabiną prysznicową i suszarką do włosów. Hotelowa restauracja zapewnia menu zwierające pyszne i pełnowartościowe posiłki. Dania oparte są przede wszystkim na kuchni polskiej. Codziennie podawane są wyśmienite śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje. Istnieje możliwość dobrania specjalnej diety zależnie od potrzeb Gości. Hotel dysponuje specjalnie przygotowaną dla wszystkich Gości strefą Wellness & SPA. W strefie Wellness można skorzystać z przestronnego jacuzzi oraz z sauny fińskiej, która pozwoli na odprężenie i oczyszczenie organizmu. Hotelowe Spa oferuje obszerny wybór zabiegów zdrowotnych, zabiegów na całe ciało, masaży relaksacyjnych czy wyszczuplających oraz zdrowotnych kąpieli. Aktywni Goście mają do dyspozycji dobrze wyposażoną salkę fitness. Dodatkowo w obiekcie organizowane są różne zajęcia sportowe i rekreacyjne. Na najmłodszych czeka sala zabaw pełna atrakcji oraz plac zabaw.


Lokalizacja

Hotel Wiosna Spa & Wellness*** zlokalizowany jest w Rabce-Zdrój, niedaleko Parku Zdrojowego.


Dojazdu samochodem

Jadąc od strony Krakowa należy skręcić w drogę krajową numer 28 i na rondzie zjechać w ulicę Sądecką. Po około 1 kilometrze skręcić w lewo w ulicę Kasprowicza i za chwilę w prawo w ulicę Jana Pawła II i kontynuować jazdę ul. Poniatowskiego, przy której znajduje się hotel. Odległości: 70 km od Krakowa, 330 km od Wrocławia, 440 km od Warszawy i 645 km od Gdańska.


Dojazd pociągiem i autobusem

Najwygodniej jest dojechać pociągiem do Krakowa, który jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi miastami w Polsce, a tam przesiąść się na pociąg Przewozów Regionalnych do Rabki.


Atrakcje

Rabka-Zdrój to niewielka i malownicza miejscowość, będąca najbardziej znana jako uzdrowisko. Rabka-Zdrój charakteryzuje się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi, klimatem oraz wodami leczniczymi wykorzystywanymi do leczenia schorzeń układu oddechowego i układu krążenia. Do wyboru jest tu wiele szlaków, pieszych i rowerowych, na okoliczne szczyty Gorców, Beskidu Wyspowego i Pasma Babiogórskiego, a czerwony szlak z Turbacza (Gorce) przez Rabkę na Babią Górę należy do Głównego Szlaku Beskidzkiego. Atrakcje w okolicy: - Park Zdrojowy - Tężnia Solankowa - Rabkoland - Skansen Taboru Kolejowego - Gorczański Park Narodowy - Stoki Narciarskie w Spytkowicach i Koninkach - Termy Chochołowskie


Cena zawiera

- Codzienne śniadania w formie bufetu podawane w godz. 08:00-10:00 - Nielimitowane korzystanie z jacuzzi oraz sauny fińskiej (zgodnie z dostępnością) - Możliwość korzystania z salki fitness (zgodnie z dostępnością) - Bezpłatny parking - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Cena nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu


Pokój 2-os. Comfort

Komfortowy dwuosobowy pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, czajnik bezprzewodowy i lodówkę. Każdy pokój dysponuje prywatną łazienką z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.


Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (A3-B2, 15185)


Pokój 2-os. Deluxe

Komfortowy dwuosobowy pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, czajnik bezprzewodowy i lodówkę. Każdy pokój dysponuje prywatną łazienką z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.


Apartament 3-osobowy

Komfortowy trzyosobowy apartament wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, czajnik bezprzewodowy i lodówkę. Każdy pokój dysponuje prywatną łazienką z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.


Mocne strony

- 700 metrów od parku zdrojowego - Bezpłatny prywatny parking i Wi-Fi - SPA i centrum odnowy biologicznej - Zwierzęta domowe są akceptowane


Strzałka