• 52 Playa gwiazdka gwiazdka gwiazdka

 • Meksyk, Riviera Maya

Opis hotelu: 52 Playa

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie 52 Playa, położonym w Meksyk, Riviera Maya? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Naszym zdaniem

Stylowy, nieduży hotel z basenem na dachu, bezpłatnym Wi-Fi i ciekawym wystrojem. Blisko tętniące życiem centrum i plaża. Dobre miejsce dla tych, którzy lubią poznawać uroki okolicy i nie oczekują luksusów na wakacjach.

Położenie

W Playa del Carmen, ok. 300 m od piaszczystej plaży, na końcu słynnej 5th Avenue, 49 km od lotniska w Cancun, w pobliżu sklepów, barów, klubów itd.

Wyposażenie

Recepcja (24 h) i lobby w etnicznym stylu, ogród w patio, snack bar (czynny do godz. 19.00), winda (hotel ma 4 piętra), bezpłatne łącza internetowe.

Pokoje

Standard twin - sypialnia, łazienka, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, sejf, Wi-Fi, balkon lub taras. Powierzchnia - ok. 30 m kw.  Standard king - sypialnia, łazienka, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, sejf, Wi-Fi. Powierzchnia - ok. 30 m kw.  Junior suite - 2 sypialnie, pokój dzienny z sofą, łazienka, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, sejf, telefon, Wi-Fi, balkon (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 60 m kw. Master suite - 2 sypialnie (każda z telewizorem i łazienką), pokój dzienny z sofą, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, sejf, telefon, Wi-Fi, balkon (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 75 m kw.

Wyżywienie

Bez wyżywienia BB - śniadania

Sport i rozrywka

Basen na dachu (widok na morze i miasto), taras relaksacyjny, leżaki, siedziska, wypożyczalnia rowerów. Sporty wodne i rozrywka - w centrum kurortu.

Dla dzieci

Brak infrastruktury dla dzieci.

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu 52 Playa, znajdującego się w Meksyk, Riviera Maya prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

samolot Oferty z przelotem
Lupa Sprawdź inne terminy
 • pasażer pasażer
  Standard King (2+0)
  termin

  16.06.2024 - 24.06.2024 - 7 dni

  wyżywienie Bez wyżywienia
  114 dni do wyjazdu

  5802 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Standard King (2+0)
  termin

  06.03.2024 - 13.03.2024 - 6 dni

  wyżywienie Bez wyżywienia
  12 dni do wyjazdu

  6076 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Standard King (2+0)
  termin

  05.03.2024 - 14.03.2024 - 8 dni

  wyżywienie Bez wyżywienia
  11 dni do wyjazdu

  6695 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Standard King (2+0)
  termin

  20.06.2024 - 01.07.2024 - 10 dni

  wyżywienie Bez wyżywienia
  118 dni do wyjazdu

  6977 zł/os

  Sprawdź Strzałka

Zalety hotelu

Klimatyzacja Internet Nurkowanie Sporty wodne Basen zewnętrzny Ośrodek nadmorski Parking Darmowe WiFi

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
The Reef Coco Beach gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Meksyk, Riviera Maya

zdjęcie hotelu
The Reef Playacar Resort & Spa gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Meksyk, Riviera Maya, Playacar

zdjęcie hotelu
Colonial Playa del Carmen (ex SC Hotel Playa del Carmen) gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Meksyk, Riviera Maya, Playa Del Carmen

Strzałka