Bony podarunkowe na wakacje

Bony podarunkowe Nekera to idealny prezent na wyjątkowe okazje. Urodzinowa niespodzianka, wymarzona podróż na prezent ślubny, pomysł na rocznicę ślubu. Bony podarunkowe Nekera to także oryginalna nagroda i element motywujący dla pracowników lub partnerów biznesowych.

Spraw wymarzony prezent wybranej osobie! Vouchery dostępne są w dowolnych kombinacjach – to ty wybierasz kwotę, możesz wybrać dowolny kierunek wyjazdu lub określić konkretny kraj, czy region w każdej części świata. Podaruj wakacje na prezent z bonem Nekera! 

Bony podarunkowe na wakacje możesz zamówić:

  • w biurze flagowym Nekery ul. Nowogrodzka 49, Warszawa
  • w telefonicznym centrum rezerwacji 22 212 05 00
  • mailowo pod adresem bony@nekera.pl

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej o bonach? Wypełnij formularz, a my oddzwonimy/napiszemy do ciebie!

Dlaczego warto podarować bon na wakacje?

 Bon jest ważny aż rok od daty wydania.

 To Ty ustalasz wartość bonu.

 Bon możesz wykorzystać na pokrycie zaliczki lub całkowitej kwoty imprezy/usługi turystycznej z oferty Nekera.

 Bon możesz wykorzystać także na oferty last minute i inne oferty promocyjne.

 

Vouchery Nekera: najczęściej zadawane pytania

Każdy bon ma indywidualny numer, przypisany do danego vouchera, który można sprawdzić u pracownika Nekera.

Posiadaczowi bonu podarunkowego nie przysługuje prawo zamiany jego wartości na gotówkę, zarówno w całości jak i w części.

W przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej bon może zostać wykorzystany na pokrycie kosztów anulacji. Gdy koszty anulacji są wyższe niż wartość bonu, Klient zobowiązany jest dopłacić do kosztów rezygnacji.

Nie ma minimalnej kwoty na jaką można wystawić voucher Nekera. Jeżeli wartość rezerwacji jest równa lub mniejsza niż wartość bonu, realizacja jest możliwa.

Można grupować i łączyć wartość bonów podarunkowych, chyba że dana promocja stanowi inaczej. Regulaminy aktualnych promocji Biura Podróży Nekera dostępne są na www.nekera.pl/regulaminy/

Voucher może być przeznaczony na pokrycie zaliczki za imprezę turystyczną z oferty Nekera.

Bony na okaziciela mogą zostać odstąpione innej osobie. Bony podarunkowe imienne nie mogą zostać zrealizowane przez kogoś innego (osoba wskazana na bonie musi być uczestnikiem imprezy).

Bony na okaziciela można odstąpić innym osobom. Realizacja bonu podarunkowego imiennego może być przeprowadzona tylko i wyłącznie jeżeli uczestnikiem imprezy turystycznej, na którą realizowany jest bon, jest osoba wskazana na tym bonie.

Vouchery mogą być wykorzystane przy zakupie imprez lub usług turystycznych, dlatego można zapłacić bonem podarunkowym za samą rezerwację hotelu lub apartamentu z oferty Nekera lub za pakiet hotel + samolot.

W przypadku, gdy koszt imprez turystycznej lub usługi turystycznej jest wyższy niż wartość bonu, posiadacz bonu jest zobowiązany, by dopłacić różnicę w cenie.

W przypadku, gdy koszt imprez turystycznej lub usługi turystycznej jest niższy niż wartość bonu, różnica nie podlega zwrotowi w gotówce ani w innej postaci.

W Nekerze można zakupić 2 rodzaje voucherów: imienny lub na okaziciela. Bony podarunkowe można zrealizować na nekera.pl, kontaktując się z naszym Ekspertem mailowo, pisząc na adres rezerwacje@nekera.pl, w biurze na ul. Nowogrodzkiej 49 w Warszawie lub innym biurze, wskazanym na bonie.

Aby zamówić bon podarunkowy należy skontaktować się z Ekspertami Nekera, odwiedzając flagowe biuro na ul. Nowogrodzkiej 49 w Warszawie, dzwoniąc pod numer telefonu 22 212 05 00 lub pisząc na adres mailowy bony@nekera.pl. Nasz ekspert poprosi Cię o podanie informacji niezbędnych do złożenia zamówienia: dane zamawiającego lub nazwa firmy, adres, NIP (jeżeli zamówienie jest na firmę), ilość i wartość bonów oraz termin ważności, dane kontaktowe, dane do wysyłki bonów.

Regulamin korzystania z voucherów Nekera

Strzałka