Vouchery turystyczne dla firm 

Szukasz pomysłu, aby zmotywować pracowników, podwyższyć wyniki sprzedaży lub dobrać odpowiednią nagrodę w działaniach marketingowych? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które pomoże w odpowiedni sposób podnieść efektywność pracy zespołu, działów sprzedaży i marketingu. 

Dla kogo vouchery turystyczne? 

Doskonały marketing dla firmy (loterie, konkursy, programy lojalnościowe)

 Efektywny HR (work-life balance, benefity pracownicze i prezenty, wzmocnienie systemów motywacyjnych)

 Budowanie pozytywnych relacji B2B z partnerami i kontrahentami

 Realny wzrost sprzedaży

Jak działają vouchery Nekera?

Nekera oferuje bony turystyczne o dowolnej wartości (od 100 zł). Cenimy sobie elastyczne podejście: to Twoja firma wybiera ilość voucherów oraz formę ich dostarczenia. 

Twoi pracownicy lub partnerzy mogą zrealizować voucher na dowolny produkt z oferty Nekera. Do wyboru jest ponad 150 destynacji na całym świecie i ponad 1 000 wyselekcjonowanych hoteli i apartamentów na urlop w Polsce. W naszym portfolio znajdziesz wakacje z przelotem czarterem, z dojazdem własnymnarty & snowboard, dalekie egzotyczne kierunki, City Break oraz Last Minute. Nie trzeba zakładać rezerwacji od razu – vouchery są ważne przez rok od momentu zakupu. 

Podczas zakładania rezerwacji na www.nekera.pl można wykorzystać kilka voucherów – kwota rezerwacji zostanie automatycznie pomniejszona o wartość bonu. Jeżeli wartość zakupu jest wyższa niż kwota vouchera, różnicę można dopłacić dostępnymi metodami płatności. 

 Elastyczne podejście do każdego Klienta

 Spersonalizowana obsługa i łatwy system rezerwacyjny

 Konkurencyjne ceny

Vouchery Nekera to idealny prezent dla każdego! 

Masz pytania lub chcesz zamówić vouchery Nekera? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą! 

Dlaczego warto wybrać voucher Nekera?

 Jest ważny aż rok od daty wydania

 To Ty ustalasz jego wartość

 Voucher można wykorzystać na pokrycie całkowitej lub częściowej kwoty imprezy/usługi turystycznej z oferty Nekera

 Voucher można wykorzystać także na oferty last minute i inne oferty promocyjne

 

Vouchery Nekera: najczęściej zadawane pytania

W przypadku, gdy koszt imprez turystycznej lub usługi turystycznej jest wyższy niż wartość vouchera, posiadacz jest zobowiązany, by dopłacić różnicę w cenie. Dopłatę można zrealizować za pomocą metod płatności dostępnych na www.nekera.pl.

W przypadku, gdy koszt imprez turystycznej lub usługi turystycznej jest niższy niż wartość vouchera, różnica nie podlega zwrotowi w gotówce ani w żadnej innej postaci.

Vouchery turystyczne można zrealizować na www.nekera.pl, kontaktując się z naszym Ekspertem mailowo, pisząc na adres rezerwacje@nekera.pl, w biurze na ul. Nowogrodzkiej 49 w Warszawie.

Posiadaczowi vouchera turystycznego nie przysługuje prawo zamiany jego wartości na gotówkę, zarówno w całości jak i w części.

Minimalna kwota, na jaką można wystawić voucher turystyczny Nekera to 100 zł. Jeżeli wartość wybranej rezerwacji jest równa lub mniejsza niż wartość bonu, realizacja jest możliwa.

Każdy voucher ma indywidualny 12-cyfrowy numer, który można sprawdzić u pracownika Nekera. Jeżeli masz wątpliwości, co do autentyczności vouchera, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer telefonu 22 212 05 00 lub pisząc na adres bony@nekera.pl

W przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej voucher może zostać wykorzystany na pokrycie kosztów anulacji. Gdy koszty anulacji są wyższe niż wartość vouchera, Klient zobowiązany jest dopłacić do kosztów rezygnacji.

Na www.nekera.pl można grupować i łączyć wartość voucherów, chyba że dana promocja stanowi inaczej. Regulaminy aktualnych promocji Biura Podróży Nekera dostępne są na www.nekera.pl/regulaminy/

Vouchery mogą być wykorzystane przy zakupie imprez lub usług turystycznych, dlatego można zapłacić bonem podarunkowym za samą rezerwację hotelu lub apartamentu z oferty Nekera lub za pakiet hotel + samolot. Voucher może być wykorzystany też na rezerwację tylko biletów lotniczych w czarterze.

Regulamin realizacji Voucherów Nekera

Strzałka