Biuro Podróży Nekera

Nekera to polskie biuro podróży, które zostało zbudowane przez zespół doświadczonych specjalistów z ponad 25-letnim stażem w międzynarodowej branży turystycznej i stawia na nowoczesne technologie, współpracę z Agentami oraz ofertę online. Jako touroperator współpracujemy z sieciami największych linii lotniczych, hoteli i miejsc wakacyjnych. Nekera zgodnie z prawem polskim i ustawą o świadczeniu usług turystycznych odprowadza składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG). W przypadku jakichkolwiek nieoczekiwanych kłopotów ze świadczeniem usług, wszyscy klienci Nekery i ich wpłaty są objęte ochroną TFG.

Mamy mnóstwo fantastycznych obiektów z widokiem na morze w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Chorwacji, Włoszech. Proponujemy kompleksową ofertę wczasów w całym basenie Morza Śródziemnego, łącznie z mniejszymi destynacjami, takimi jak Malta, Cypr, Izrael, Jordania czy Albania. Nie brakuje też u nas egzotycznych kierunków, np. kraje karaibskie: Kuba, Dominikana, Meksyk, Jamajka, afrykańskie: Kenia, Zanzibar, Seszele, Egipt, Tunezja, Maroko czy azjatyckie: Malediwy, Tajlandia, Wietnam, BaliDubaj, Gruzja i Sri Lanka.

Nekera to także możliwość zakupu wakacji do ponad 600 hoteli w Polsce. Oferujemy największy na rynku wybór wyjazdów z dojazdem własnym: narciarskie zimowe w austriackich Alpach i włoskich Dolomitach, na Słowację, do Czech, Szwajcarii, Francji i Słowenii, a także letnie propozycje, głównie na południu Europy: we Włoszech, Chorwacji, Bułgarii i na Bałkanach. 

W naszej ofercie znajdują się propozycje wyjazdów do wszystkich najbardziej lubianych przez Polaków wakacyjnych krajów. Zapewniamy stabilne, profesjonalne wsparcie produktowe i świetne ceny dla naszych klientów, a wszystkie wyjazdy objęte są gwarancją najniższej ceny, jej niezmienności, a także polskojęzyczną opieką w systemie 24/7. Specjalizujemy się w propozycjach typu last minute oraz all inclusive. W ciągłej sprzedaży mamy około 15.000 wyselekcjonowanych hoteli w 127 wakacyjnych krajach całego świata. Nekera jest Członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki PZOT. Strategicznym partnerem Nekery jest właściciel platformy triverna.pl, jednego z liderów polskiego rynku sprzedaży miejsc hotelowych.

Centrala: ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa
KRS: 0000815830
NIP: 7010957111
REGON: 384937226
Prezes Zarządu: Maciej Nykiel
Kapitał założycielski: 1.500.000,00 złotych.

Certyfikaty i dokumety:

Certyfikat – Gwarancja Ubezpieczeniowa Nekera - 2022
Wpis Nekera do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i PUNPUT 2022
Certyfikat – Nekera członkostwo Polski Związek Organizatorów Turystyki PZOT

 

Logotypy Biura Podróży Nekera i materiały do pobrania

 

Strzałka