Biuro Podróży Nekera - odkrywaj więcej!

 

Nasza misja

Każdego dnia rozwijamy się, aby z pasją tworzyć wysokiej jakości produkty turystyczne, które spełniają wakacyjne marzenia naszych Klientów. Dzięki nam można dotrzeć do najpiękniejszych miejsc wakacyjnych na całym świecie. 

 

Nasza wizja

Jesteśmy polskim touroperatorem, który buduje swoją pozycję rynkową poprzez najwyższą jakość i innowacyjność. Działamy na całym świecie, we wszystkich destynacjach wakacyjnych, biorąc odpowiedzialność za ludzi i środowisko naturalne. 

 

Nasza strategia

Chcemy osiągnąć pozycję lidera w swojej kategorii rynkowej, poprzez dynamiczny wzrost organiczny spółki i akwizycje. Przemyślana strategia pozwala nam powiększyć zasięg działania naszej firmy w Polsce i zagranicą. Stawiamy na nieustanny rozwój i innowacyjne podejście do turystyki na polskim rynku.

 

Nasza planeta

Wiesz, że jako jedyne biuro podróży w Polsce nie wydrukowaliśmy ani jednego katalogu! Od samego początku tworzymy wakacyjne wyjazdy w duchu eko. W swoich działaniach dążymy do minimalizowania śladu ekologicznego wycieczek. Wierzymy, że zrównoważony rozwój turystyki to nie tylko odpowiedzialność, ale i przywilej. 

Nekera w liczbach

Latamy do 51 krajów w Europie, Afryce, Ameryce i Azji. 

W sezonie wakacyjnym ponad 1000 różnych samolotów zabiera na pokład naszych Klientów.

Mamy 16000 hoteli na świecie, w tym 1800 w Polsce: na wakacje, wczasy, majówkę i ferie.

Organizujemy wyjazdy do ponad 150 destynacji na całym świecie. Podróże to nie tylko praca, ale też nasza pasja. 

Z nami zobaczysz 1500 najpiękniejszych plaż na całym świecie!

W przygotowanie Twoich wakacji wkładamy 100% serca!

Strzałka