• Adelphi Pattaya gwiazdka gwiazdka gwiazdka

  • Tajlandia, Pattaya, Pattaya

Opis hotelu: Adelphi Pattaya

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Adelphi Pattaya, położonym w Tajlandia, Pattaya, Pattaya? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Naszym zdaniem

Nieduży, przyjemny hotel, dogodnie usytuowany w centrum miasta, blisko wielu atrakcji kurortu, 10 minut spacerem od plaży. Basen i bar na tarasie dachowym, przestronne pokoje, nowoczesny styl.

Położenie

W sercu miasta, ok. 800 m od centrum handlowego, ok. 900 m od plaży Pattaya Beach, ok. 2 km od Muzeum Sztuki, ok. 3 km od Pattaya View Point, w pobliżu sklepów, barów, innych hoteli, ok. 2,5 km od dworca autobusowego, ok. 110 km na południe od lotniska w Bangkoku.

Wyposażenie

Lobby, całodobowa recepcja, bezpłatne łącza Wi-Fi, kącik internetowy, winda, usługi pralnicze, tuk-tuk service, restauracja (bufety, a'la carte, dania kuchni międzynarodowej i lokalnej, przekąski), room service, bar przy basenie na dachu.

Pokoje

Deluxe with balcony - sypialnia,  łazienka z prysznicem, suszarką, szlafrokami, klimatyzacja, sejf, LED TV, łącza internetowe, czajnik, biurko, lodówka, balkon. Powierzchnia - ok. 30 m kw. Premier - sypialnia z kącikiem wypoczynku dziennego, łazienka z prysznicem, suszarką, szlafrokami, klimatyzacja, sejf, LED TV, łącza internetowe, czajnik, biurko, lodówka, balkon. Powierzchnia - ok. 40 m kw.

Wyżywienie

Bez wyżywienia

Sport i rozrywka

Basen z hydromasażem na tarasie dachowym, siłownia.

Dla dzieci

Nie ma infrastruktury dla dzieci.

Prace budowlane

Na terenie obiektu w sezonie 2023/2024, trwają prace budowlane.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń, m.in. od kosztów rezygnacji i pakietu Sport.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Depozyt

Przy zakwaterowaniu wymagany jest depozyt (płatny w gotówce lub blokowany na karcie kredytowej) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Adelphi Pattaya, znajdującego się w Tajlandia, Pattaya, Pattaya prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Ośrodek nadmorski

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Centra by Centara Maris Resort Jomtien (ex Centra Maris Resort Jomtien) gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

zdjęcie hotelu
Beston Pattaya gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

zdjęcie hotelu
Unique Regency Pattaya gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

Strzałka