• Adriatico simpatico

  • Włochy, Wyc. Objazdowe

Opis hotelu: Adriatico simpatico

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Adriatico simpatico, położonym w Włochy, Wyc. Objazdowe? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Opis oferty:

Rimini • Rzym • Florencja Wypoczynek na słynnej Riwierze Adriatyckiej i zwiedzanie Włoch? Tak, to jest możliwe! Swój włoski tydzień możesz spędzić na plaży lub odkrywając skarby Italii. Riwiera Adriatycka to tysiące pomysłów na udane wakacje: rewelacyjne parki rozrywki, najlepsze dyskoteki we Włoszech, tysiące restauracji i barów, wieczory do białego rana i przepiękne okolice z miasteczkami, w których zatrzymał się czas. Zabierz rodzinę, dziewczynę, przyjaciół i znajomych i poczuj włoskie "dolce vita". Warto przedłużyć wspaniałe włoskie wakacje o dodatkowy tydzień w wybranym hotelu na Riwierze Adriatyckiej.

1. dzień.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Transfer do hotelu (odległość od lotniska w Rimini: ok. 30 km, od lotniska w Bolonii: ok. 130 km), zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. dzień. wypoczynek

Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek nad morzem. Rimini i jego kurortowe dzielnice słyną z 15-kilometrowej, szerokiej, znakomicie zagospodarowanej plaży z mnóstwem atrakcji dla dorosłych i dzieci: gimnastyka, minikluby, zabawy plażowe, tańce, zajęcia sportowe, animacje, a wszystko pod okiem profesjonalnych animatorów. Plaże z serwisem są płatne, dostępne są także plaże ogólnodostępne, bez serwisu. Kolacja, nocleg.

3. dzień. rimini

Śniadanie. Spacer po historycznym centrum RIMINI, tętniącego życiem kurortu, a jednocześnie miasta o długiej historii, sięgającej starożytności. Podczas spaceru zobaczyć można: Łuk Augusta, Most Tyberiusza, Piazza Tre Martiri, Piazza Cavour. Powrót do hotelu. Czas wolny. Kolacja, nocleg.

4. dzień. wypoczynek

Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek na plaży lub udział w wycieczkach fakultatywnych. Kolacja, nocleg.

5. dzień. rzym

Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): całodzienna wycieczka do RZYMU. Zwiedzanie najważniejszych zabytków Wiecznego Miasta: zaprojektowany przez Giovanniego Berniniego Plac Świętego Piotra, najważniejszy plac starożytnego miasta - Forum Romanum, Koloseum - symbol Cesarstwa Rzymskiego, miejsce walk gladiatorów i męczeństwa chrześcijan, w 2007 r. uznane za jeden z nowych siedmiu cudów świata. Przerwa na obiad. Następnie słynny Plac Wenecki i wejście na Kapitol, skąd rozpościera się zachwycająca panorama miasta. Na koniec przejście na Plac di Trevi ze słynną fontanną, która została upamiętniona w jednej z najsłynniejszych scen kina włoskiego, w filmie "La Dolce Vita" Federico Felliniego. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.

6. dzień. florencja

Śniadanie. Przejazd do FLORENCJI. Stolica Toskanii, położona na brzegu rzeki Arno, pomiędzy Adriatykiem a Morzem Tyrreńskim, od wieków uważana jest za kolebkę sztuki. Tworzyli tu Leonardo da Vinci, Michał Anioł, Masaccio i Donatello. Wizyta na Placu Michała Anioła, skąd roztacza się wspaniały widok na panoramę miasta. Zwiedzanie katedry Santa Maria del Fiore, której kopuła to znak rozpoznawczy Florencji, oraz znajdującej się tuż przy niej dzwonnicy Giotta. Następnie Baptysterium San Giovanni - najstarszy budynek, do którego prowadzą drzwi z brązu, a sklepienie zdobią bizantyjskie mozaiki. Przejście na Piazza della Signoria z fontanną Neptuna. Czas wolny na spacer po historycznym centrum miasta. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7. dzień. wypoczynek

Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek na plaży lub udział w wycieczkach fakultatywnych. Kolacja, nocleg.

8. dzień.

W zależności od godziny wylotu: śniadanie, czas wolny, transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

Świadczenia:

7 noclegów w hotelu**/*** na Riwierze Adriatyckiej w okolicy Rimini; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji; przelot; transfery zgodnie z programem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

Uwagi:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: taksa klimatyczna: ok. 12 EUR/pobyt.Opłaty fakultatywne: wycieczka do Rzymu: ok. 120 EUR (nie obejmuje posiłków, biletów wstępu, biletów komunikacji miejskiej, lokalnych przewodników: ok. 25 EUR); wymagane min. 25 osób.Serwis plażowy nie jest wliczony w cenę, przykładowo: parasol i 2 leżaki: ok. 15 EUR/dzień, leżak: ok. 5 EUR/dzień, ceny zależą od lokalizacji i terminu.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Adriatico simpatico, znajdującego się w Włochy, Wyc. Objazdowe prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Bez paszportu

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Residence Borgo Valmarina

Włochy, Toskania, Follonica

zdjęcie hotelu
Camping Maremma Sans Souci

Włochy, Toskania, Castiglione Della Pescaia

zdjęcie hotelu
Antico Podere San Francesco

Włochy, Toskania, Vada

Strzałka