• Adriatycki luz

  • Włochy, Wyc. Objazdowe

Opis hotelu: Adriatycki luz

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Adriatycki luz, położonym w Włochy, Wyc. Objazdowe? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem

Region

Włochy / Włochy


Opis oferty:

Rimini • San Marino • WenecjaNa świetnie przygotowanych plażach w okolicy Rimini można leniuchować bez końca, delektując się słońcem i… prawdziwie włoskim klimatem! W trakcie wycieczki warto wykorzystać czas wolny na plażowanie oraz zwiedzanie najciekawszych miejsc nad Adriatykiem. Szerokie, piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do morza i liczne parki rozrywki sprawią mnóstwo frajdy młodszym i starszym miłośnikom beztroskiego szaleństwa. W programie zaplanowano wizytę w San Marino, rejs wzdłuż wybrzeży Rimini, a także zwiedzanie niepowtarzalnej Wenecji, która urzeka tysiącami kanałów i mostów. Trasa we Włoszech: ok. 450 km.


1. DZIEŃ. RIMINI

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do RIMINI. Objazd najciekawszych miejsc kurortu z krótkim postojem w centrum. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny. Kolacja, nocleg.


2. DZIEŃ. WYPOCZYNEK

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i korzystanie z atrakcji oferowanych przez hotel. Kolacja, nocleg.


3. DZIEŃ. SAN MARINO

Śniadanie. Wyjazd do SAN MARINO, najstarszej republiki na świecie. Spacer trasą turystyczną i czas wolny na zakup pamiątek. Powrót do hotelu w godzinach południowych, czas wolny na plażowanie. Kolacja, nocleg.


4. DZIEŃ. WENECJA

Śniadanie. Przejazd autokarem do Chioggii i rejs do WENECJI, niepowtarzalnego miasta tysięcy kanałów i mostów, położonego na ponad 100 wyspach na Adriatyku w Lagunie Weneckiej. Spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, przez Plac św. Marka i krótkie zwiedzanie bazyliki św. Marka, następnie most Ponte Rialto. Czas wolny. Rejs powrotny i przejazd do hotelu. Kolacja, nocleg.


5. DZIEŃ. WYPOCZYNEK

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i korzystanie z atrakcji oferowanych przez hotel. Kolacja, nocleg.


6. DZIEŃ. RIMINI - REJS

Śniadanie. Czas wolny. W godzinach południowych przejazd do centrum Rimini. Rejs statkiem turystycznym wzdłuż wybrzeża pomiędzy Rimini a górą San Bartolo w regionie Marche, w trakcie którego zaplanowano animacje i degustację smażonej ryby. Czas trwania rejsu: ok. 3 godz. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.


7. DZIEŃ. WYPOCZYNEK

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i korzystanie z atrakcji oferowanych przez hotel. Kolacja, nocleg.


8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko w Rimini. Wylot do Polski.


ŚWIADCZENIA:

7 noclegów w hotelu*** Giorgetti Place w Bellarii lub o podobnym standardzie w okolicy Rimini; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji • przelot • transfery • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW


UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, rejsy i taksa klimatyczna: ok. 80 EUR.Serwis plażowy w Bellarii: ok. 15 EUR/parasol + 2 leżaki/dzień.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Adriatycki luz, znajdującego się w Włochy, Wyc. Objazdowe prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Bez paszportu

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje
Strzałka