• Adriatycki luz

  • Włochy, Wyc. Objazdowe

Opis hotelu: Adriatycki luz

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Adriatycki luz, położonym w Włochy, Wyc. Objazdowe? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Opis oferty:

Rimini • San Marino • WenecjaNa świetnie przygotowanych plażach w okolicy Rimini można leniuchować bez końca, delektując się słońcem i… prawdziwie włoskim klimatem! W trakcie wycieczki warto wykorzystać czas wolny na plażowanie oraz zwiedzanie najciekawszych miejsc nad Adriatykiem. Szerokie, piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do morza i liczne parki rozrywki sprawią mnóstwo frajdy młodszym i starszym miłośnikom beztroskiego szaleństwa. W programie zaplanowano wizytę w San Marino, rejs wzdłuż wybrzeży Rimini, a także zwiedzanie niepowtarzalnej Wenecji, która urzeka tysiącami kanałów i mostów. Trasa we Włoszech: ok. 450 km.

1. dzień. rimini

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do RIMINI. Objazd najciekawszych miejsc kurortu z krótkim postojem w centrum. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny. Kolacja, nocleg.

2. dzień. wypoczynek

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i korzystanie z atrakcji oferowanych przez hotel. Kolacja, nocleg.

3. dzień. san marino

Śniadanie. Wyjazd do SAN MARINO, najstarszej republiki na świecie. Spacer trasą turystyczną i czas wolny na zakup pamiątek. Powrót do hotelu w godzinach południowych, czas wolny na plażowanie. Kolacja, nocleg.

4. dzień. wenecja

Śniadanie. Przejazd autokarem do Chioggii i rejs do WENECJI, niepowtarzalnego miasta tysięcy kanałów i mostów, położonego na ponad 100 wyspach na Adriatyku w Lagunie Weneckiej. Spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, przez Plac św. Marka i krótkie zwiedzanie bazyliki św. Marka, następnie most Ponte Rialto. Czas wolny. Rejs powrotny i przejazd do hotelu. Kolacja, nocleg.

5. dzień. wypoczynek

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i korzystanie z atrakcji oferowanych przez hotel. Kolacja, nocleg.

6. dzień. rimini - rejs

Śniadanie. Czas wolny. W godzinach południowych przejazd do centrum Rimini. Rejs statkiem turystycznym wzdłuż wybrzeża pomiędzy Rimini a górą San Bartolo w regionie Marche, w trakcie którego zaplanowano animacje i degustację smażonej ryby. Czas trwania rejsu: ok. 3 godz. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7. dzień. wypoczynek

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i korzystanie z atrakcji oferowanych przez hotel. Kolacja, nocleg.

8. dzień.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko w Rimini. Wylot do Polski.

Świadczenia:

7 noclegów w hotelu*** Giorgetti Place w Bellarii lub o podobnym standardzie w okolicy Rimini; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji • przelot • transfery • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

Uwagi:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, rejsy i taksa klimatyczna: ok. 80 EUR.Serwis plażowy w Bellarii: ok. 15 EUR/parasol + 2 leżaki/dzień.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Adriatycki luz, znajdującego się w Włochy, Wyc. Objazdowe prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Bez paszportu

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Residence Borgo Valmarina

Włochy, Toskania, Follonica

zdjęcie hotelu
Antico Podere San Francesco

Włochy, Toskania, Vada

zdjęcie hotelu
D Annunzio

Włochy, Riwiera Adriatycka, Cattolica

Strzałka