• Afryka naturalnie dzika gwiazdka gwiazdka gwiazdka

  • Gambia, Wyc. Objazdowe, Wyc. Objazdowe

Opis hotelu: Afryka naturalnie dzika

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Afryka naturalnie dzika, położonym w Gambia, Wyc. Objazdowe, Wyc. Objazdowe? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele **/*** Pokoje: 2 - osobowe z łazienką (prysznic, wc, ręczniki). Wyżywienie: W restauracjach hotelowych serwowane są śniadania kontynentalne (kawa, herbata wliczone w cenę) i obiadokolacje podobne do europejskich. Podczas wycieczki serwowane są często świeże ryby i owoce morza jako dania główne. Napoje do kolacji dodatkowo płatne.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Afryka naturalnie dzika, znajdującego się w Gambia, Wyc. Objazdowe, Wyc. Objazdowe prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Strzałka