• Ahoj Malediwy!

  • Malediwy, Wyc. Objazdowe

Opis hotelu

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Ahoj Malediwy!, położonym w Malediwy, Wyc. Objazdowe? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem

Region

Malediwy / Malediwy


Opis oferty:

Hulhumale - atol Ari: Fenfushi - atol Vaavu: Fulidhoo - atol Kaafu: Guraidhoo i Maafushi Zapraszamy na rejs marzeń po Malediwach, cudowną podróż po rajskich atolach, unikalnych na całym świecie. Niezwykłe odcienie błękitu bezkresnego Oceanu Indyjskiego, intensywnie białe, wspaniałe plaże i zieleń palm to kolory Waszych wakacji. Urozmaicony program rejsu prowadzi przez 3 niezwykłe atole, a podczas podróży można poznać to, co najpiękniejsze na wyspach: ich zjawiskową przyrodę, smaki i zapachy, a także skarby oceanu, czyli fascynującą faunę i florę, zachwycającą różnorodnością i bogactwem. Bliskie spotkania z rekinami wielorybimi i wąsatymi czy żółwiami, piknik na bezludnej plaży to wspomnienia, które pozostaną na długo w pamięci. Zależnie od preferencji można skorzystać z ciekawego programu fakultatywnego: relaks w resorcie all inclusive czy propozycje sportów wodnych.


1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot na Malediwy.


2. DZIEŃ. HULHUMALE - ATOL ARI

Przylot do Male, stolicy Malediwów. Malediwy to 26 atoli i blisko 1300 wysepek rozsianych na przestrzeni około 300 km². Ląd stały stanowi jedynie około 1% powierzchni kraju, a najwyższe wzniesienie osiąga zaledwie ok. 5 m n.p.m. Transfer busem na jacht zacumowany przy wyspie HULHUMALE. Lunch na jachcie. Czas wolny na wypoczynek. Rejs w kierunku ATOLU ARI. Kolacja. Wieczór integracyjny przy muzyce. Nocleg.


3. DZIEŃ. ATOL ARI: FENFUSHI

Śniadanie. Rejs w poszukiwaniu rekinów wielorybich, następnie możliwość snurkowania z tymi wspaniałymi zwierzętami. To nie tylko największe rekiny, ale także największe ryby na świecie! Najdłuższy zmierzony osobnik liczył ponad 12 metrów, jednak słyszano o rekinach wielorybich osiągających nawet ponad 18 m. Mimo imponujących rozmiarów, rekiny wielorybie są gatunkiem łagodnym, żywią się planktonem i nie stanowią zagrożenia dla człowieka. Pływanie z nimi to niezapomniane przeżycie. Dzięki charakterystycznemu ubarwieniu w jasne plamki i pasy, są one bardzo łatwe do rozpoznania. Rejs na wyspę FENFUSHI, na tradycyjny malediwski lunch. Powrót na łódź. Kolacja, nocleg.


4. DZIEŃ. ATOL VAAVU

Śniadanie. Rejs w kierunku ATOLU VAAVU. Po drodze możliwość oglądania delfinów w ich naturalnym środowisku, gdzie przemieszczają się całymi stadami. Lunch. Możliwość snurkowania z rekinami wąsatymi. Ten gatunek rekinów zamieszkuje dno oceanu, przy płytko położonych rafach koralowych i nie jest groźny dla ludzi. Kolacja, nocleg.


5. DZIEŃ. ATOL VAAVU: FULIDHOO

Śniadanie. Dzień wśród wysepek ATOLU VAAVU, najmniej zaludnionego na całych Malediwach. Wizyta na wyspie FULIDHOO, gdzie można znaleźć wszystko to, co najlepsze w Malediwach: miękki, biały piasek, kameralne plaże, łagodnie schodzące do oceanu. Na wyspach warto skosztować lokalnych przysmaków sprzedawanych przez miejscowych handlarzy i dać się skusić na kokosa, którego orzeźwiająca woda ugasi pragnienie w upalne dni. Spacer po wyspie. Powrót na jacht, lunch. Kolacja w formie pikniku BBQ na bezludnej plaży, gdzie serwowane są potrawy ze świeżo złowionych ryb. Powrót na jacht, nocleg.


6. DZIEŃ. ATOL KAAFU: GURAIDHOO

Śniadanie. Rejs na ATOL KAAFU, w pobliże wysp Maafushi i Guraidhoo. Snurkowanie w miejscu, gdzie można pływać z żółwiami morskimi. Lunch. Przystanek na sandbanku, czyli maleńkiej piaszczystej, niezamieszkałej wysepce, otoczonej szafirowym oceanem. Czas na kąpiele słoneczne i relaks na bezludnej wysepce, pływanie lub snurkowanie na pobliskiej rafie. Dla chętnych fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): nurkowanie z butlą. Wieczorem tradycyjne malediwskie wędkowanie i zwiedzanie wyspy GURAIDHOO. Powrót na jacht, kolacja, nocleg.


7. DZIEŃ. ATOL KAAFU

Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): dzienny pobyt w resorcie Adaaran Club Rannalhi. W cenie pobytu w resorcie: all inclusive (przekąski w barze, lunch, alkohol w barach), Wi-Fi, ręczniki, możliwość korzystania z leżaków. Dla gości pozostających na łodzi: czas wolny na jachcie, możliwość pływania w pobliżu jachtu, lunch. Kolacja na łodzi dla wszystkich. Nocleg.


8. DZIEŃ. ATOL KAAFU - MAAFUSHI

Śniadanie. Czas wolny na jachcie lub na wyspie MAAFUSHI, gdzie można skorzystać fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) z oferty sportów wodnych: wake boarding - lekcja z instruktażem, knee board - lekcja z instruktażem, narty wodne - lekcja z instruktażem, skuter wodny z przewodnikiem lub wypożyczenie na samodzielną przejażdżkę, przejażdżka bananem wodnym. Lunch. Czas wolny, kolacja i nocleg na jachcie.


9. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko i bezpośredni przelot do Polski.


OPIS JACHTU

5 kajut standardowych na dolnym pokładzie: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 8 m², klimatyzowane, łazienka (wc, umywalka, prysznic), szafa, szafka nocna i toaletka z lustrem w kabinie, okno typu świetlik lub bulaj; 2 kajuty 2-os. z oknem, mieszczące się na górnym pokładzie, wyposażenie jak w kajucie standardowej (za dopłatą); 1 kajuta 2-os. deluxe, mieszcząca się na dolnym pokładzie, wysoki standard, wyposażenie jak w kajucie standardowej; ogólnodostępna mesa: kanapa narożna, stoły, czajnik; bar z napojami alkoholowymi (czynny: 10.00-23.00, płatność tylko gotówką w USD); na pokładzie: prysznic (słodka woda), kamizelki ratunkowe.  


Szczegóły techniczne jachtu:

• Sharifa to średniej klasy łódź motorowa typu safari; • zbudowana w 2005 roku, odnowiona w 2020 roku; • wymiary - 32 m x 7 m; • maksymalna prędkość - 11 węzłów; • prędkość przelotowa - 10 węzłów; • silnik Yanmar 225 KM; • generatory 2 x 35 KW; • prąd 220 V 24 godziny na dobę; • pojemność paliwa - 8000 litrów;


INFORMACJE DODATKOWE:

1. Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (kapitan, nawigator, kucharz i instruktorzy) dbają o bezpieczeństwo rejsu i utrzymanie czystości na jachcie. Do udziału w rejsie nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie. 2. Trasa rejsu może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników. 3. Zalecamy zabranie własnego sprzętu do snurkowania: maska i rurka. 4. Możliwość wypożyczenia płetw na miejscu, na zapytanie przed przyjazdem. 5. Na pokładzie łodzi jest Wi-Fi, jednak mogą wystąpić ograniczenia zasięgu podczas rejsu.


ŚWIADCZENIA

7 noclegów na jachcie Sharifa (typu safari); 2-os. kajuty (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 6 lunchy, 7 kolacji • opieka anglojęzycznej załogi: kapitan, nawigator, kucharz, instruktorzy pilnujący bezpieczeństwa • przelot: Polska-Male-Polska • transfer do łodzi autokarem lub busem • opieka polskojęzycznego pilota • ubezpieczenie KL i NW


UWAGI:

Program przeznaczony dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie.Program może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych.Podczas rejsu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie jedną butelkę wody mineralnej dziennie.Opłaty fakultatywne: nurkowanie z butlą - ok. 70 USD; dzienny pobyt w resorcie Adaaran Club Rannalhi - ok. 100 USD; wake boarding (lekcja z instruktażem) - ok. 95 USD; knee board (lekcja z instruktażem) - ok. 65 USD; narty wodne (lekcja z instruktażem) - ok. 95 USD; skuter wodny z przewodnikiem - ok. 60 USD; wypożyczenie skutera na samodzielną przejażdżkę - ok. 60 USD; przejażdżka bananem wodnym - ok. 20 USD/os.Zwyczajowe napiwki dla załogi - ok. 7 USD/os./dzień.Dostępna dieta wegetariańska (na zamówienie przed przyjazdem).Możliwość dopłaty do soft all inclusive (nielimitowane napoje bezalkoholowe: 10.00-23.00; do posiłków do wyboru: 1 piwo, 1 lampka wina, w godz. 20.00-22.00 1 drink alkoholowy, 15% zniżki na wszystkie produkty dostępne w barze), w cenie: 850 PLN/os.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Ahoj Malediwy!, znajdującego się w Malediwy, Wyc. Objazdowe prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje
Strzałka