• Ahoj Malediwy!

  • Malediwy, Wyc. Objazdowe

Opis hotelu: Ahoj Malediwy!

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Ahoj Malediwy!, położonym w Malediwy, Wyc. Objazdowe? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Opis oferty:

Hulhumale - atol Ari: Fenfushi - atol Vaavu: Fulidhoo - atol Kaafu: Guraidhoo i Maafushi Zapraszamy na rejs marzeń po Malediwach, cudowną podróż po rajskich atolach, unikalnych na całym świecie. Niezwykłe odcienie błękitu bezkresnego Oceanu Indyjskiego, intensywnie białe, wspaniałe plaże i zieleń palm to kolory Waszych wakacji. Urozmaicony program rejsu prowadzi przez 3 niezwykłe atole, a podczas podróży można poznać to, co najpiękniejsze na wyspach: ich zjawiskową przyrodę, smaki i zapachy, a także skarby oceanu, czyli fascynującą faunę i florę, zachwycającą różnorodnością i bogactwem. Bliskie spotkania z rekinami wielorybimi i wąsatymi czy żółwiami, piknik na bezludnej plaży to wspomnienia, które pozostaną na długo w pamięci. Zależnie od preferencji można skorzystać z ciekawego programu fakultatywnego: relaks w resorcie all inclusive czy propozycje sportów wodnych.

1. dzień.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot na Malediwy.

2. dzień. hulhumale - atol ari

Przylot do Male, stolicy Malediwów. Malediwy to 26 atoli i blisko 1300 wysepek rozsianych na przestrzeni około 300 km². Ląd stały stanowi jedynie około 1% powierzchni kraju, a najwyższe wzniesienie osiąga zaledwie ok. 5 m n.p.m. Transfer busem na jacht zacumowany przy wyspie HULHUMALE. Lunch na jachcie. Czas wolny na wypoczynek. Rejs w kierunku ATOLU ARI. Kolacja. Wieczór integracyjny przy muzyce. Nocleg.

3. dzień. atol ari: fenfushi

Śniadanie. Rejs w poszukiwaniu rekinów wielorybich, następnie możliwość snurkowania z tymi wspaniałymi zwierzętami. To nie tylko największe rekiny, ale także największe ryby na świecie! Najdłuższy zmierzony osobnik liczył ponad 12 metrów, jednak słyszano o rekinach wielorybich osiągających nawet ponad 18 m. Mimo imponujących rozmiarów, rekiny wielorybie są gatunkiem łagodnym, żywią się planktonem i nie stanowią zagrożenia dla człowieka. Pływanie z nimi to niezapomniane przeżycie. Dzięki charakterystycznemu ubarwieniu w jasne plamki i pasy, są one bardzo łatwe do rozpoznania. Rejs na wyspę FENFUSHI, na tradycyjny malediwski lunch. Powrót na łódź. Kolacja, nocleg.

4. dzień. atol vaavu

Śniadanie. Rejs w kierunku ATOLU VAAVU. Po drodze możliwość oglądania delfinów w ich naturalnym środowisku, gdzie przemieszczają się całymi stadami. Lunch. Możliwość snurkowania z rekinami wąsatymi. Ten gatunek rekinów zamieszkuje dno oceanu, przy płytko położonych rafach koralowych i nie jest groźny dla ludzi. Kolacja, nocleg.

5. dzień. atol vaavu: fulidhoo

Śniadanie. Dzień wśród wysepek ATOLU VAAVU, najmniej zaludnionego na całych Malediwach. Wizyta na wyspie FULIDHOO, gdzie można znaleźć wszystko to, co najlepsze w Malediwach: miękki, biały piasek, kameralne plaże, łagodnie schodzące do oceanu. Na wyspach warto skosztować lokalnych przysmaków sprzedawanych przez miejscowych handlarzy i dać się skusić na kokosa, którego orzeźwiająca woda ugasi pragnienie w upalne dni. Spacer po wyspie. Powrót na jacht, lunch. Kolacja w formie pikniku BBQ na bezludnej plaży, gdzie serwowane są potrawy ze świeżo złowionych ryb. Powrót na jacht, nocleg.

6. dzień. atol kaafu: guraidhoo

Śniadanie. Rejs na ATOL KAAFU, w pobliże wysp Maafushi i Guraidhoo. Snurkowanie w miejscu, gdzie można pływać z żółwiami morskimi. Lunch. Przystanek na sandbanku, czyli maleńkiej piaszczystej, niezamieszkałej wysepce, otoczonej szafirowym oceanem. Czas na kąpiele słoneczne i relaks na bezludnej wysepce, pływanie lub snurkowanie na pobliskiej rafie. Dla chętnych fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): nurkowanie z butlą. Wieczorem tradycyjne malediwskie wędkowanie i zwiedzanie wyspy GURAIDHOO. Powrót na jacht, kolacja, nocleg.

7. dzień. atol kaafu

Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): dzienny pobyt w resorcie Adaaran Club Rannalhi. W cenie pobytu w resorcie: all inclusive (przekąski w barze, lunch, alkohol w barach), Wi-Fi, ręczniki, możliwość korzystania z leżaków. Dla gości pozostających na łodzi: czas wolny na jachcie, możliwość pływania w pobliżu jachtu, lunch. Kolacja na łodzi dla wszystkich. Nocleg.

8. dzień. atol kaafu - maafushi

Śniadanie. Czas wolny na jachcie lub na wyspie MAAFUSHI, gdzie można skorzystać fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) z oferty sportów wodnych: wake boarding - lekcja z instruktażem, knee board - lekcja z instruktażem, narty wodne - lekcja z instruktażem, skuter wodny z przewodnikiem lub wypożyczenie na samodzielną przejażdżkę, przejażdżka bananem wodnym. Lunch. Czas wolny, kolacja i nocleg na jachcie.

9. dzień.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko i bezpośredni przelot do Polski.

Opis jachtu

5 kajut standardowych na dolnym pokładzie: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 8 m², klimatyzowane, łazienka (wc, umywalka, prysznic), szafa, szafka nocna i toaletka z lustrem w kabinie, okno typu świetlik lub bulaj; 2 kajuty 2-os. z oknem, mieszczące się na górnym pokładzie, wyposażenie jak w kajucie standardowej (za dopłatą); 1 kajuta 2-os. deluxe, mieszcząca się na dolnym pokładzie, wysoki standard, wyposażenie jak w kajucie standardowej; ogólnodostępna mesa: kanapa narożna, stoły, czajnik; bar z napojami alkoholowymi (czynny: 10.00-23.00, płatność tylko gotówką w USD); na pokładzie: prysznic (słodka woda), kamizelki ratunkowe.

Szczegóły techniczne jachtu:

• Sharifa to średniej klasy łódź motorowa typu safari; • zbudowana w 2005 roku, odnowiona w 2020 roku; • wymiary - 32 m x 7 m; • maksymalna prędkość - 11 węzłów; • prędkość przelotowa - 10 węzłów; • silnik Yanmar 225 KM; • generatory 2 x 35 KW; • prąd 220 V 24 godziny na dobę; • pojemność paliwa - 8000 litrów;

Informacje dodatkowe:

1. Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (kapitan, nawigator, kucharz i instruktorzy) dbają o bezpieczeństwo rejsu i utrzymanie czystości na jachcie. Do udziału w rejsie nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie. 2. Trasa rejsu może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników. 3. Zalecamy zabranie własnego sprzętu do snurkowania: maska i rurka. 4. Możliwość wypożyczenia płetw na miejscu, na zapytanie przed przyjazdem. 5. Na pokładzie łodzi jest Wi-Fi, jednak mogą wystąpić ograniczenia zasięgu podczas rejsu.

Świadczenia

7 noclegów na jachcie Sharifa (typu safari); 2-os. kajuty (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 6 lunchy, 7 kolacji • opieka anglojęzycznej załogi: kapitan, nawigator, kucharz, instruktorzy pilnujący bezpieczeństwa • przelot: Polska-Male-Polska • transfer do łodzi autokarem lub busem • opieka polskojęzycznego pilota • ubezpieczenie KL i NW

Uwagi:

Program przeznaczony dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie.Program może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych.Podczas rejsu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie jedną butelkę wody mineralnej dziennie.Opłaty fakultatywne: nurkowanie z butlą - ok. 70 USD; dzienny pobyt w resorcie Adaaran Club Rannalhi - ok. 100 USD; wake boarding (lekcja z instruktażem) - ok. 95 USD; knee board (lekcja z instruktażem) - ok. 65 USD; narty wodne (lekcja z instruktażem) - ok. 95 USD; skuter wodny z przewodnikiem - ok. 60 USD; wypożyczenie skutera na samodzielną przejażdżkę - ok. 60 USD; przejażdżka bananem wodnym - ok. 20 USD/os.Zwyczajowe napiwki dla załogi - ok. 7 USD/os./dzień.Dostępna dieta wegetariańska (na zamówienie przed przyjazdem).Możliwość dopłaty do soft all inclusive (nielimitowane napoje bezalkoholowe: 10.00-23.00; do posiłków do wyboru: 1 piwo, 1 lampka wina, w godz. 20.00-22.00 1 drink alkoholowy, 15% zniżki na wszystkie produkty dostępne w barze), w cenie: 850 PLN/os.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Ahoj Malediwy!, znajdującego się w Malediwy, Wyc. Objazdowe prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Sandies Bathala Maldives

Malediwy, Ari Atol, Bathalaa

zdjęcie hotelu
Joy Island Maldives

Malediwy, Male Atol, Joy Island

Strzałka