• Al Mansour Park Inn gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

  • Katar, Doha, Doha

Opis hotelu: Al Mansour Park Inn

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Al Mansour Park Inn, położonym w Katar, Doha, Doha? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Naszym zdaniem

Elegancki hotel, dogodnie usytuowany w stolicy Kataru, na obrzeżach parku, niedaleko ośrodków finansowych, galerii handlowych itp. Nowoczesna architektura, przestronne pokoje, basen kryty, klub nocny.

Położenie

W Doha, 7 km od lotniska, 2 km od galerii handlowych i Doha Fort, 3 km od Souk Waqif, 4 km od pałacu Emira Kataru.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, restauracja włoska, bar, room service, sala konferencyjna.

Pokoje

Standard - standardowy pokój dla maks. 3 osób, wyposażony w klimatyzację, łazienkę z prysznicem, telefon, czajnik, telewizor. Twin (z dwoma łóżkami) lub king size (z jednym dużym łóźkiem). Powierzchnia - ok. 30 m kw.  Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, a kończy o godz. 12:00.

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetów Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia. Najbardziej aktualna informacja dostępna na recepcji. Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania napoi, rozrywek itp.

Sport i rozrywka

Basen, siłownia, za opłatą: masaże, sauna i łaźnia parowa.

Dla dzieci

.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną obsługę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Dostawki

Większość hoteli w Katarze oferuje spanie dla dzieci (nawet do 12. roku życia) we wspólnym łóżku z rodzicami. Niektóre hotele pozwalają kwaterować dwójkę dzieci, ale tylko z jedną dostawką, często też posiadają ograniczoną liczbę dostawek w obiekcie. Best Reisen zastrzega, że dostawki w pokojach mają każdorazowo status "na zapytanie".

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników. W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. // Qatar Airways (lot bezpośredni) Lecąc Qatar Airways każdy pasażer może wziąć ze sobą: - jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg, - jeden bagaż rejestrowany - 25 kg. Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. Warunki przewozu linii Qatar Airways: https://www.qatarairways.com/pl-pl/legal/conditions-of-carriage.html // Turkish Airlines (lot z 1 przesiadką) Lecąć Turkish Airlines każdy pasażer mże wziąć ze sobą: - jeden bagaż podręczny - waka maksymalna 8 kg, - jeden bagaż rejestrowany - 25 kg, Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. Warunki przewozu linii Turkish Airlines: https://www.turkishairlines.com/en-int/legal-notice/general-conditions-of-carriage/

Wizy

Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna (do 90 dni). Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy. Władze Kataru nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. W przeciwnym wypadku hotel na miejscu może zażądać dopłaty, jeśli cena dla innej narodowości będzie inna. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Obowiązkowe ubezpieczenie

Warunkiem wjazdu do Kataru jest posiadanie polisy ubezpieczeniowej (cena - ok. 50 QAR) jednej z firm przedstawionych przez Ministerswo Zdrowia Kataru: https://www.moph.gov.qa/english/derpartments/policyaffairs/hfid/hirs/insurancecompanies/Pages/default.aspx

Informacja dla obcokrajowców

Uwaga! Informujemy, że widoczna oferta nie jest możliwa do potwierdzenia dla Klientów posługujących się paszportami poniższych krajów: Indie, Iran, Pakistan, Tajlandia, Ukraina.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Al Mansour Park Inn, znajdującego się w Katar, Doha, Doha prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Ośrodek nadmorski

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Hampton by Hilton Doha Old Town gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Katar, Doha, Doha

zdjęcie hotelu
DoubleTree by Hilton Doha Old Town gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Katar, Doha, Doha

zdjęcie hotelu
Treffen House (ex. Mercure Grand Doha City Centre) gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Katar, Doha, Doha

Strzałka