• Ale Wietnam!

  • Wietnam, Wyc. Objazdowe

Opis hotelu: Ale Wietnam!

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Ale Wietnam!, położonym w Wietnam, Wyc. Objazdowe? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Opis oferty:

Hue • Vinh Moc • Danang • Marmurowe Góry • Hoi An • My Son • Wyspa Cham • Ba Na • Hoi An Piękna podróż, która pozwoli poznać najbardziej fascynujące oblicza Wietnamu. "Perła Indochin" zachwyca różnorodnością, przywiązaniem do tradycji, wspaniałymi zabytkami i przepięknymi krajobrazami. W programie same perełki: pagody Hue, tajemnicze tunele Vinh Moc i Danang, miasto malowniczo położone nad zatoką. Zobacz wspaniałe krajobrazy Marmurowych Gór, przepłyń łodzią słynną, Perfumową Rzekę, a na koniec wypocznij w Hoi An, z klimatyczną starówką i pięknymi plażami w okolicy. Dla amatorów lokalnych "smaczków" przejażdżka rikszą i popularny wietnamski "street food" - to jest Wietnam! Trasa: ok. 400 km.

1. dzień.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Wietnamu.

2. dzień. hue

Przylot do Danang. Po przejściu formalności granicznych transfer do HUE, dawnej stolicy Wietnamu, byłego centrum kulturalnego i religijnego dynastii Nguyen. Zwiedzanie Cesarskiego Miasta wzorowanego na Zakazanym Mieście w Pekinie: wspaniałe pałace, cytadela oraz liczne pagody i pawilony. Kompleks został wpisany na listę UNESCO. Wycieczka rikszami po mieście połączona z degustacją lokalnych potraw. Popularny wietnamski "street food" charakteryzuje się różnorodnością potraw, smaków i zapachów. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

3. dzień. vinh moc

Śniadanie. Przejazd do Wietnamskiej Strefy Zdemilitaryzowanej i zwiedzanie tuneli VINH MOC - labiryntu podziemnych przejść, które powstały w czasie wojny wietnamskiej i były schronieniem dla ludności cywilnej. W korytarzach o łącznej długości 2 km znajdowały się: szpital, szkoła i pomieszczenia mieszkalne. Przejazd nad rzękę Ben Hai, gdzie zobaczyć można znany most Hien Luong, który w przeszłości dzielił kraj na część południową i północną. Obiad. W drodze do hotelu wizyta w cytadeli Quang Tri. Nocleg.

4. dzień. danang - marmurowe góry

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Rejs statkiem po Perfumowej Rzece. Zwiedzanie Pagody Niebiańskiej Pani (Thien Mu), usytuowanej na brzegu rzeki. Przejazd do DANANG, miasta malowniczo położonego nad piękną zatoką. Zwiedzanie Muzeum Czamów ze wspaniałą kolekcją ceramiki i wyrobów z brązu. Przejazd w MARMUROWE GÓRY, słynące z pięknych grot i pagód. Jest to pięć szczytów, którym przyporządkowane są żywioły. Wejście na Górę Wody z widokiem na wspaniałe świątynie buddyjskie i zatokę Danang. Przejazd do Hoi An, starego portowego miasteczka wpisanego na listę UNESCO, które zachwyca piękną, tradycyjną architekturą. Zakwaterowanie, nocleg.

5. dzień. hoi an - my son

Śniadanie. Zwiedzanie HOI AN: dom Zgromadzenia Kupców Kantońskich, świątynia Fujian - najokazalsza w mieście, poświęcona bogini Thien Hau, dom Tan Ky od pokoleń należący do kupieckiej rodziny, kryty japoński most, który w przeszłości oddzielał dzielnicę chińską od japońskiej. Przejazd do MY SON, zespołu świątyń kultury Czampa, położonych w dżungli prowincji Quang Nam. Romantyczne ruiny są jednym z niewielu zabytków religii hinduistycznych na terenie Azji Południowo-Wschodniej. Kompleks liczy 70 świątyń wzniesionych między IV a XIII w i został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Powrót do hotelu. Nocleg.

6. dzień. wyspa cham

Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs na WYSPĘ CHAM. Plażowanie i snurkowanie, obiad. Czas wolny, powrót do hotelu. Nocleg.

7. dzień. ba na

Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd do górskiej miejscowości BA NA. Wjazd kolejką linową na wysokość 1485 m n.p.m., gdzie znajduje się słynny Złoty Most. Czas wolny w romantycznych ogrodach założonych jeszcze za czasów kolonialnych przez Francuzów - Le Jardin D'amour. Zwiedzanie pagody Linh Ung. Czas wolny na zabawę w parku rozrywki Fantasy, którego motywem przewodnim jest Podróż do Wnętrza Ziemi. Powrót do hotelu, nocleg.

8. dzień. wypoczynek w hoi an

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

9. dzień.

Śniadanie w formie pakietu. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i wylot do Polski. Przylot do Warszawy.

Świadczenia:

7 noclegów w hotelach***/****: 2 w Hue, 5 w Hoi An • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 1 obiad • przelot • przejazd minibusem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

Uwagi:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 60 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.Opłaty fakultatywne: rejs na Wyspę Cham: ok. 75 USD, wycieczka do górskiej miejscowości Ba Na: ok. 85 USD.Wizy: B.P. ITAKA pośredniczy w wyrabianiu wiz do Wietnamu. Lista dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy jest dostępna na www.itaka.pl w zakładce "Informacje o regionie". Dokumenty należy wysłać mailem na adres wiza@itaka.pl, najpóźniej na 11 dni przed wylotem. Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo: 189 PLN.Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.Dopłata do 5 obiadokolacji podczas pobytu w Hoi An/os.: 400 PLN.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Ale Wietnam!, znajdującego się w Wietnam, Wyc. Objazdowe prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Hoang Ngoc Oriental Pearl Resort

Wietnam, Wybrzeże Morza Południowochińskiego, Phan Thiet

zdjęcie hotelu
Emm Saigon

Wietnam, Wybrzeże Morza Południowochińskiego, Ho Chi Minh City

zdjęcie hotelu
Golden Coast Resort & Spa

Wietnam, Wybrzeże Morza Południowochińskiego, Tien Thanh

Strzałka