• Alpenblick

  • Szwajcaria, Centralna Szwajcaria, Weggis

Opis hotelu: Alpenblick

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Alpenblick, położonym w Szwajcaria, Centralna Szwajcaria, Weggis? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Położenie

do centrum Weggis ok. 150 m, do kolejki Weggis ok. 2 km.

Wyposażenie

recepcja, WiFi w cenie w całym obiekcie, winda, sala śniadaniowa, restauracja, bar, taras, piwniczka z winami.

Wyżywienie

ze śniadaniami lub z dwoma posiłkami, śniadanie w formie bufetu, kolacja wybór z 3 dań.

Zakwaterowanie

pokoje dwuosobowe (ok. 18 m2): prysznic, WC, suszarka, WiFi, TV. Pokoje dwuosobowe premium (ok. 25 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe, balkon.

Wellness

basen. Za opłatą; strefa saun, solarium.

Opłata klimatyczna

ok. 4,20 CHF/dzień (od 12 lat).

Parkowanie

parking w cenie.

Zwierzę domowe

ok. 15 CHF/dzień.

Kategoria nekera

3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Przyjazd od 16

00, wyjazd do 11:00

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie dla imprez turystyczych, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), bezpośrednia opieka rezydenta - w sezonie letnim (wakacyjnym): Kreta, Rodos, Korfu, Turcja (Riwiera), Majorka, Bułgaria (Burgas) całorocznie: Malta, na pozostałych kierunkach opieka telefoniczna lub przez czat w serwisie moja.nekera.pl. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). Cena uzależniona jest m.in. od przewoźnika oraz terminu wyjazdu, należy ją zweryfikować podczas zakupu. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir). Podane godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulec nieznacznym zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe i inne okoliczności. TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Mocne strony

  • ok. 2 km do kolejki
  • basen


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Alpenblick, znajdującego się w Szwajcaria, Centralna Szwajcaria, Weggis prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Ośrodek narciarski Bez paszportu

Mocne strony hotelu

ok. 2 km do kolejki basen

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Banklialp

Szwajcaria, Centralna Szwajcaria, Engelberg

zdjęcie hotelu
Terrace (Engelberg)

Szwajcaria, Centralna Szwajcaria, Engelberg

zdjęcie hotelu
Trail Engelberg

Szwajcaria, Centralna Szwajcaria, Engelberg

Strzałka