• Alpenblick

  • Szwajcaria, Centralna Szwajcaria, Weggis

Opis hotelu

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Alpenblick, położonym w Szwajcaria, Centralna Szwajcaria, Weggis? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Kraj

SZWAJCARIA

Opis

Położenie

do centrum Weggis ok. 150 m, do kolejki Weggis ok. 2 km.

Wyposażenie

recepcja, WiFi w cenie w całym obiekcie, winda, sala śniadaniowa, restauracja, bar, taras, piwniczka z winami.

Wyżywienie

ze śniadaniami lub z dwoma posiłkami, śniadanie w formie bufetu, kolacja wybór z 3 dań.

Zakwaterowanie

pokoje dwuosobowe (ok. 18 m2): prysznic, WC, suszarka, WiFi, TV. Pokoje dwuosobowe premium (ok. 25 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe, balkon.

Wellness

basen. Za opłatą; strefa saun, solarium.

Opłata klimatyczna

ok. 4,20 CHF/dzień (od 12 lat).

Parkowanie

parking w cenie.

Zwierzę domowe

ok. 15 CHF/dzień.

Kategoria Nekera

3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Przyjazd od 16

00, wyjazd do 11:00

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie dla imprez turystyczych, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), bezpośrednia opieka rezydenta - w sezonie letnim: Kreta, Rodos, Korfu, Turcja (Riwiera), Majorka, Bułgaria (Burgas) całorocznie: Malta, na pozostałych kierunkach opieka telefoniczna lub przez czat w serwisie moja.nekera.pl. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). Cena uzależniona jest m.in. od przewoźnika oraz terminu wyjazdu, należy ją zweryfikować podczas zakupu. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir). Podane godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulec nieznacznym zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe i inne okoliczności. TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Mocne strony

  • ok. 2 km do kolejki
  • basen


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Alpenblick, znajdującego się w Szwajcaria, Centralna Szwajcaria, Weggis prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Ośrodek narciarski Bez paszportu

Mocne strony hotelu

ok. 2 km do kolejki basen
Strzałka