• Amara gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

 • Albania, Riwiera Albańska, Durres

Opis hotelu: Amara

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Amara, położonym w Albania, Riwiera Albańska, Durres? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Naszym zdaniem

Zadbany, nowoczesny hotel znajdujący się tuż przy piaszczystej, prywatnej plaży w miejscowości Durres.

Położenie

Tuż przy prywatnej, piaszczystej plaży należącej do hotelu i promenadzie, w bezposrednim sąsiedztwie znajdują się bary i restauracje. Stare Miasto oddalone o 5 km od hotelu, lotnisko w Tiranie o 40 km.

Wyposażenie

Lobby z recepcją, restauracja, internet, concierge, parking, bezpłatne leżaki przy basenia i na plaży. Spa, centrum odnowy biologicznej.

Pokoje

63 pokoje DOUBLE/TWIN STANDARD - standardowy pokój dwuosobowy z łazienką, balkon, klimatyzacja, mała lodówka, sejf, TV sat, telefon, wi-fi, mini bar

Wyżywienie

BB - bufet śniadaniowy

Sport i rozrywka

basen odkryty

Dla dzieci

Plac zabaw, brodzik, łóżeczko dla dziecka na życzenie.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń, m.in. od kosztów rezygnacji i pakietu Sport.

Informacje o lotach

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników. W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. /// Wizz Air Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą: jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   Bagaż rejestrowany za dopłatą- możliwość dodanie podczas zakładnia rezerwacji. WIZZ Priority: Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Wybór miejsca (za opłatą) Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Warunki przewozu linii WizzAir: https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagaz Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

Opłata turystyczna

W Albanii pobierana jest opłata klimatyczna. Należy ją zapłacić bezpośrednio w hotelu przy zameldowaniu.Opłata wynosi w zależności od obiektu 2-3 EUR za noc za osobę.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Amara, znajdującego się w Albania, Riwiera Albańska, Durres prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

samolot Oferty z przelotem
Lupa Sprawdź inne terminy
 • pasażer pasażer
  Double Room
  termin

  03.10.2024 - 06.10.2024 - 3 dni

  wyżywienie Śniadania
  138 dni do wyjazdu

  2429 zł/os

  + 30 zł TFG i TFP informacja
  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Double Room
  termin

  03.10.2024 - 07.10.2024 - 4 dni

  wyżywienie Śniadania
  138 dni do wyjazdu

  2816 zł/os

  + 30 zł TFG i TFP informacja
  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Double Room
  termin

  10.10.2024 - 15.10.2024 - 5 dni

  wyżywienie Śniadania
  145 dni do wyjazdu

  3283 zł/os

  + 30 zł TFG i TFP informacja
  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Double Room
  termin

  15.10.2024 - 21.10.2024 - 6 dni

  wyżywienie Śniadania
  150 dni do wyjazdu

  3750 zł/os

  + 30 zł TFG i TFP informacja
  Sprawdź Strzałka

Zalety hotelu

Ośrodek nadmorski Bez paszportu

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Aliko gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Albania, Riwiera Albańska, Vlora

zdjęcie hotelu
Eter gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Albania, Riwiera Albańska, Golem

zdjęcie hotelu
Frojd Kune Resort Beach gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Albania, Riwiera Albańska, Shengjin

Strzałka