• Amari Residences Pattaya gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

  • Tajlandia, Pattaya, Pattaya

Opis hotelu: Amari Residences Pattaya

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Amari Residences Pattaya, położonym w Tajlandia, Pattaya, Pattaya? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Naszym zdaniem

Nowoczesny hotel przy słynnej plaży w Pattaya. Dogodne położenie, egzotyczna roślinność, prestiżowe spa, obszerne pokoje, wiele atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek.

Położenie

Na północnym krańcu kurortu Pattaya, 2 minuty od piaszczystej plaży (przejście przez ulicę), 127 km od portu lotniczego w Bangkoku. W pobliżu są sklepy, bary, centrum handlowe itp.

Wyposażenie

Eleganckie i obszerne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna, bar przy basenie, Beach Quarter, Executive Club Lounge na 19. piętrze, bezpłatne Wi-Fi, sale konferencyjne, punkt wymiany walut, sklepiki.

Pokoje

Deluxe - sypialnia z kącikiem wypoczynku dziennego, łazienka (wanna, kabina prysznicowa, suszarka, szlafroki, kapcie), Wi-Fi, klimatyzacja, telewizor z kanałami sat, sejf, minibar, zestaw do kawy/herbaty, biurko, balkon (widok na miasto). Powierzchnia - ok. 49 m kw.  Deluxe pool view - sypialnia z kącikiem wypoczynku dziennego, łazienka (wanna, kabina prysznicowa, suszarka, szlafroki, kapcie), klimatyzacja, telewizor z kanałami sat, sejf, Wi-Fi, minibar, zestaw do kawy/herbaty, biurko, balkon (widok na basen). Powierzchnia - ok. 49 m kw.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt. Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetów

Sport i rozrywka

Malowniczy basen o nieregularnym kształcie, 2 zjeżdżalnie wodne, centrum fitness, Breeze Spa (zabiegi kosmetyczne, masaże, jacuzzi, butik), sportry wodne oferowane przy plazy przez agencje lokalne.

Dla dzieci

Basen dla dzieci z wodnym placem zabaw, sala zabaw, menu dziecięce, animacje, kids spa, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka niemowlęce (na zamówienie),

Prace remontowe

Od maja 2023 do odwolnia w hotelu przeprowdzane są prace remontowe. Hotel stara się zminimalizować poziom hałasu. Update 16.02.2024 - od marca 2024 w aquaparku przeoprowadzane będą prace remontowe.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń, m.in. od kosztów rezygnacji i pakietu Sport.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Depozyt

Przy zakwaterowaniu wymagany jest depozyt (płatny w gotówce lub blokowany na karcie kredytowej) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Amari Residences Pattaya, znajdującego się w Tajlandia, Pattaya, Pattaya prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Ośrodek nadmorski

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Centra by Centara Maris Resort Jomtien (ex Centra Maris Resort Jomtien) gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

zdjęcie hotelu
Beston Pattaya gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

zdjęcie hotelu
Unique Regency Pattaya gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

Strzałka