• Amarin Resort & SPA gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

 • Wietnam, Wyspa Phu Quoc, Long Beach

Opis hotelu

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Amarin Resort & SPA, położonym w Wietnam, Wyspa Phu Quoc, Long Beach? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Kategoria

****

Region

Opis oferty

  Położenie: Hotel jest położony w mieście Duong Dong na wyspie Phu Quoc, oddalony o 1,3 km od muzeum Coi Nguon, które przybliży odwiedzającym historię Wyspy i o 2,7 km od hodowli pereł, gdzie m.in. organizowane są pokazy wydobywania pereł z muszli.Odległość od międzynarodowego portu lotniczego Phu Quoc wynosi 3 km.W pobliżu znajdują sięsklepy i restauracje serwujące przysmaki lokalnej kuchni. (Transfer z Sajgonu na Phu Quoc i z powrotem obejmuje przelot samolotem oraz przejazd autokarem. Klienci ostatnią noc przed powrotem do Polski spędzają w Sajgonie.) Plaża: Piaszczysta plaża zlokalizowana jest bezpośrednio przy hotelu. Leżaki i parasole na plaży – bezpłatne. Do dyspozycji gości: Całodobowa recepcja, winda, restauracje Aroma (czynna w godz. 06:00-21:30), Sense lobby lounge (czynne w godz. 06:00-22:00), bar przy basenie Sunset (czynne w godz. 10:00 do 23:00), ogród, 1 basen, taras słoneczny. Dodatkowo płatne: wypożyczalnia samochodów, pralnia, prasowanie. Pokoje: Hotel dysponuje łącznie 96 pokojami różnego typu. Naszym Klientom proponujemy pokoje Deluxe - pow. ok. 40 m2 (lub pokoje wyższej kategorii w przypadku braku dostępności). Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-Sat, telefon, bezpłatną klimatyzację, bezpłatny sejf, łazienkę (prysznic/wanna, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków), dodatkowo płatny minibar, serwis do kawy i herbaty, bezpłatny Internet Wi-Fi. Wnętrza pokoi są utrzymane w odcieniach bieli i ciemnego brązu. Wyżywienie: Śniadania w formie bogatego bufetu. Dodatkowo Klienci za opłatą mogą udać się do jednej z restauracji hotelowych wybierając dania kuchni lokalnej lub międzynarodowej, a także wypić drinka w barze. Dodatkowo przerwa kawowa (14:00-15:00) każdego dnia przy basenie (w cenie). Program sportowy i animacyjny: Centrum fitness. Dla dzieci – miniklub. Dodatkowo płatne - strefa SPA (sauna, masaże, kąpiel błotna). Internet: Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i pokojach - bezpłatne. Kategoria lokalna: **** Strona www:

Program

Dzień pierwszy Wyloty z Polski. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora. Dni od drugiego do przedostatniego Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp. Przedostatniego dnia wykwaterowanie, przelot do Sajgonu i zakwaterowanie w hotelu. Nocleg. Dzień ostatni Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym z przesiadką, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 10 lub 11* rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 220 zł/os.).

Inne

Przelot Samolot rejsowy z przesiadką. Waluty Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w bankach i kantorach oraz hotelach. Zalecamy zabranie banknotów w dobrym stanie: w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty zniszczone, naddarte, poplamione itp. – kantory i banki odmawiają ich wymiany. W przypadku dolarów amerykańskich należy zwrócić uwagę, żeby były to banknoty najnowszych emisji, po 2000r. (seria „kolorowa”). Telefony Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.

Wizy

Wiza wietnamska W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo: - wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy:

Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza wietnamska W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo: - wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy:


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Amarin Resort & SPA, znajdującego się w Wietnam, Wyspa Phu Quoc, Long Beach prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

samolot Oferty z przelotem
Lupa Zmień kryteria wyszukania
 • pasażer pasażer
  Deluxe Hill View Balcony
  pasażer

  11.03.2023 - 23.03.2023 - 11 nocy

  pasażer Śniadania
  41 dni do wyjazdu

  7184 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Deluxe Hill View Balcony
  pasażer

  01.03.2023 - 12.03.2023 - 10 nocy

  pasażer Śniadania
  31 dni do wyjazdu

  7803 zł/os

  Sprawdź Strzałka

Zalety hotelu

Basen zewnętrzny Ośrodek nadmorski

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Strzałka