• Anantara Banana Island Resort gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

 • Katar, Doha, Doha

Opis hotelu: Anantara Banana Island Resort

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Anantara Banana Island Resort, położonym w Katar, Doha, Doha? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Naszym zdaniem

Ekskluzywny hotel wybudowany w 2015 r., sygnowany marką Anantara, położony na prywatnej wyspie. Piękne pokoje, dużo atrakcji sportowo-rekreacyjnych, idylliczne zakątki, wyborne lokale gastronomiczne, wielokrotnie nagradzane centrum spa. Wyrafinowany styl, oaza spokoju. Prawdziwy arabski luksus.

Położenie

Hotel znajduje się na prywatnej wyspie z piaszczystą plażą. Tranport z lotniska na terminal jachtowy Al Shyoukh (ok. 20 min.), następnie ok. 25 min. rejs luksusowym katamaranem (łódź pływa co ok. godzinę).

Wyposażenie

Imponujące duże lobby z całodobową recepcją, przystań jachtowa, lądowisko helikopterów, butiki, biblioteka, Azraq - restauracja główna, bufety i a'la carte, kuchnia międzynarodowa i bliskowschodnia, Al Nahham - elegancka restauracja w pawilonie nad zatoką (kuchnia libańska, szisza), otoczona ogrodem restauracja włoska, piękna kawiarnia, Q Lounge - restauracja na wodzie, bar plażowy, bar w stylu amerykańskim, kilka sal konferencyjnych, centrum biznesowe, room-service (24 h), gabinet pierwszej pomocy (dyżury pielęgniarki). W hotelu nie podaje się alkoholu.

Pokoje

Przestronne, komfortowe, eleganckie, jasne, gustowne dodatki, duże okna, balkony, tarasy. Premier Sea View -  ok. 55 m kw., sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, elegancka łazienka (wanna, kabina prysznicowa, suszarka, szlafroki) ze szklaną ścianą, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, bezpłatne Wi-Fi, minibar, balkon (leżaki, stolik kawowy), TV sat, CD, DVD, serwis do kawy/herbaty. Balkon lub taras,częściowy widok na morze i basen.  Deluxe Sea View - nieco mniejsza powierzchnia (ok. 46 m kw.). Taras, bezpośredni widok na morze  Możliwość maksymalnie 1 dostawki.  Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, a kończy o godz. 12:00.

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetów - do posiłku woda oraz napoje bezalkolowe; HB- śniadania i obiadokolacje - do posiłku woda oraz napoje bezalkolowe; FB - śniadnia, lunche oraz kolacje - do posiłku woda oraz napoje bezalkolowe. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia. Najbardziej aktualna informacja dostępna na recepcji. Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania napoi, rozrywek itp.

Sport i rozrywka

Cztery baseny, tarasy słoneczne, leżaki, leżanki, hamaki, siatkówka plażowa, koszykówka, kort tenisowy, bowling, sala kinowa, fitness center, badminton, sporty wodne (łódź typu banan, kajaki, stand up paddle, wycieczki łodzią, rejsy wędkarskie, dwie sztuczne fale surfingowe, centrum nurkowe), w piątki barbeque, okazjonalnie występy muzyczne. W hotelu działa prestiżowy ośrodek spa; hammam, jacuzzi, sauna, masaże, zabiegi pielęgnacyjne, butik spa.

Dla dzieci

Brodzik, ślizgawki wodne, miniklub, zajęcia dla nastolatków, możliwa indywidualna opiekunka.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną obsługę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Dostawki

Większość hoteli w Katarze oferuje spanie dla dzieci (nawet do 12. roku życia) we wspólnym łóżku z rodzicami. Niektóre hotele pozwalają kwaterować dwójkę dzieci, ale tylko z jedną dostawką, często też posiadają ograniczoną liczbę dostawek w obiekcie. Best Reisen zastrzega, że dostawki w pokojach mają każdorazowo status "na zapytanie".

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników. W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. // Qatar Airways (lot bezpośredni) Lecąc Qatar Airways każdy pasażer może wziąć ze sobą: - jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg, - jeden bagaż rejestrowany - 25 kg. Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. Warunki przewozu linii Qatar Airways: https://www.qatarairways.com/pl-pl/legal/conditions-of-carriage.html // Turkish Airlines (lot z 1 przesiadką) Lecąć Turkish Airlines każdy pasażer mże wziąć ze sobą: - jeden bagaż podręczny - waka maksymalna 8 kg, - jeden bagaż rejestrowany - 25 kg, Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. Warunki przewozu linii Turkish Airlines: https://www.turkishairlines.com/en-int/legal-notice/general-conditions-of-carriage/

Wizy

Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna (do 90 dni). Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy. Władze Kataru nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. W przeciwnym wypadku hotel na miejscu może zażądać dopłaty, jeśli cena dla innej narodowości będzie inna. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Obowiązkowe ubezpieczenie

Warunkiem wjazdu do Kataru jest posiadanie polisy ubezpieczeniowej (cena - ok. 50 QAR) jednej z firm przedstawionych przez Ministerswo Zdrowia Kataru: https://www.moph.gov.qa/english/derpartments/policyaffairs/hfid/hirs/insurancecompanies/Pages/default.aspx

Informacja dla obcokrajowców

Uwaga! Informujemy, że widoczna oferta nie jest możliwa do potwierdzenia dla Klientów posługujących się paszportami poniższych krajów: Indie, Iran, Pakistan, Tajlandia, Ukraina.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Anantara Banana Island Resort, znajdującego się w Katar, Doha, Doha prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

samolot Oferty z przelotem
Lupa Sprawdź inne terminy
 • pasażer pasażer
  Premier Sea View
  termin

  25.10.2023 - 29.10.2023 - 4 dni

  wyżywienie Śniadania
  24 dni do wyjazdu

  5898 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Premier Sea View
  termin

  25.10.2023 - 30.10.2023 - 5 dni

  wyżywienie Śniadania
  24 dni do wyjazdu

  6718 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Premier Sea View
  termin

  24.10.2023 - 30.10.2023 - 6 dni

  wyżywienie Śniadania
  23 dni do wyjazdu

  7538 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Premier Sea View
  termin

  23.10.2023 - 30.10.2023 - 7 dni

  wyżywienie Śniadania
  22 dni do wyjazdu

  8358 zł/os

  Sprawdź Strzałka

Zalety hotelu

Internet Dla Niepełnosprawnych Tennis Sport Siłownia Dla Rodzin Ośrodek nadmorski SPA&Wellness Darmowe WiFi

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
La Villa (Doha) gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Katar, Doha, Doha

zdjęcie hotelu
Hampton by Hilton Doha Old Town gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Katar, Doha, Doha

zdjęcie hotelu
Mercure Grand Doha City Centre gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Katar, Doha, Doha

Strzałka