• Anantaya Resort gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

 • Sri Lanka, Wschodnia Prowincja, Passikudah

Opis hotelu: Anantaya Resort

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Anantaya Resort, położonym w Sri Lanka, Wschodnia Prowincja, Passikudah? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Naszym zdaniem

Anantaya - słowo pochodzące z syngaleskiego - oznacza nieskończoność; spokój, przyjemność... Hotel Anantaya zapewnia nieskończoność wspaniałych doświadczeń, nieskończoność piękna i relaksu.

Położenie

Wschodnie wybrzeże wyspy; w naturalnym otoczeniu, przy piaszczystej plaży w Passikuda, ok. 67 km od słynnego zabytkowego miasta Polonnaruwa, ok. 265 km od lotniska.

Wyposażenie

Wytworne lobby z przeszklonymi ścianami i całodobową recepcją, restauracja główna, restauracja Signing Fish (specjalizacja: ryby i owoce morza), room service, piwniczka win, swim-up bar przy basenie, bezpłatne łącza Wi Fi, sala konferencyjna.

Pokoje

Superior - sypialnia, łazienka, klimatyzacja, sejf, mała lodówka/minibar, TV sat, telefon, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, balkon lub taras z widokiem na ogród.

Wyżywienie

BB- śniadania HB - śniadania i kolacje All inclusive - śniadania, obiady, kolacje, napoje i lokalne alkohole

Sport i rozrywka

Malowniczy basen, taras relaksacyjny, badminton, siatkówka plażowa, water polo, siłownia, rzutki, szachy, sporty wodne oferowane w marinie, zabiegi relaksujące na bazie ziół, masaże.

Dla dzieci

Łóżeczka niemowlęce (konieczna rezerwacja).

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę telefoniczną lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wiz, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Anantaya Resort, znajdującego się w Sri Lanka, Wschodnia Prowincja, Passikudah prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

samolot Oferty z przelotem
Lupa Sprawdź inne terminy
 • pasażer pasażer
  Superior Superior Room
  termin

  12.03.2024 - 18.03.2024 - 6 dni/5 nocy

  wyżywienie Śniadania
  18 dni do wyjazdu

  5521 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Superior Superior Room
  termin

  20.03.2024 - 27.03.2024 - 7 dni/6 nocy

  wyżywienie Śniadania
  26 dni do wyjazdu

  5775 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Superior Superior Room
  termin

  17.03.2024 - 25.03.2024 - 8 dni/7 nocy

  wyżywienie Śniadania
  23 dni do wyjazdu

  6029 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Superior Superior Room
  termin

  06.03.2024 - 15.03.2024 - 9 dni/8 nocy

  wyżywienie Śniadania
  12 dni do wyjazdu

  6283 zł/os

  Sprawdź Strzałka

Zalety hotelu

Ośrodek nadmorski

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Amaya Beach Passikudah gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Sri Lanka, Wschodnia Prowincja, Passikudah

zdjęcie hotelu
The Calm Resort & Spa gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Sri Lanka, Wschodnia Prowincja, Passikudah

zdjęcie hotelu
Amethyst Resort gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Sri Lanka, Wschodnia Prowincja, Passikudah

Strzałka