• Angelini gwiazdka gwiazdka gwiazdka

  • Włochy, Jezioro Garda, Nago Torbole

Opis hotelu: Angelini

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Angelini, położonym w Włochy, Jezioro Garda, Nago Torbole? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem

Informacje Ogólne:

Witamy Angelini Hotel w Torbole. Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, salon i lobby. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą . W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Gardaland (50 km) i dworzec kolejowy (20 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, supermarket, centrum miasta, postój taksówek i informacja turystyczna. Hotel posiada parking dla samochodów.


Sport i Rozrywka:

Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness i siatkówka plażowa.


Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, EC i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Angelini, znajdującego się w Włochy, Jezioro Garda, Nago Torbole prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Internet Udogodnienia dla niepełnosprawnych Basen zewnętrzny Bez paszportu

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje
Strzałka