• Anton Wallner Appartments

  • Austria, Ziemia Salzburska, Zell Am See / Thumersbach

Opis hotelu: Anton Wallner Appartments

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Anton Wallner Appartments, położonym w Austria, Ziemia Salzburska, Zell Am See / Thumersbach? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Kraj

AUSTRIA

Opis

Położenie

w spokojnej okolicy, ok. 50 m. od centrum miejscowości.

Zakwaterowanie

Apartament 3-pokojowy: ok. 55 mkw, wnęka kuchenna z kuchenką, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, pokój mieszkalno-sypialny, 2 sypialnie. Apartament 2-pokojowy: ok. 45 mkw, wnęka kuchenna z kuchenką, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, pokój mieszkalno-sypialny, sypialnia, balkon.

Dostęp do internetu

Wi-Fi gratis.

Wyżywienie

bez wyżywienia.

Zwierzę domowe

na zapytanie, 15 EUR/dzień.

Do zapłacenia na miejscu

depozyt, ok. 200 EUR/pobyt.

Parking

1 miejsce parkingowe/apartament w cenie.

Kategoria Nekera

3 gwiazdki, kategoria lokalna: brak standaryzacji.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie dla imprez turystyczych, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), bezpośrednia opieka rezydenta - w sezonie letnim: Kreta, Rodos, Korfu, Turcja (Riwiera), Majorka, Bułgaria (Burgas) całorocznie: Malta, na pozostałych kierunkach opieka telefoniczna lub przez czat w serwisie moja.nekera.pl. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). Cena uzależniona jest m.in. od przewoźnika oraz terminu wyjazdu, należy ją zweryfikować podczas zakupu. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir). Podane godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulec nieznacznym zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe i inne okoliczności.

Dodatkowe informacje

Prosimy mieć na uwadze, że na miejscu mogą być pobierane dodatkowe opłaty tj. opłata klimatyczna, opłata za sprzątanie końcowe, kaucja (zwrotna). Szczegóły otrzymają Państwo na miejscu. TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Anton Wallner Appartments, znajdującego się w Austria, Ziemia Salzburska, Zell Am See / Thumersbach prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Sporty zimowe Internet Psy i koty mile widziane Ośrodek narciarski Bez paszportu Parking Darmowe WiFi

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Strzałka