• Apartamenty w Wadowicach III

  • Polska, Jura Krakowska, Wadowice

Opis hotelu: Apartamenty w Wadowicach III

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Apartamenty w Wadowicach III, położonym w Polska, Jura Krakowska, Wadowice? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Kraj

POLSKA

Opis

Unikatowe apartamenty położone są w centrum Wadowic, dwie minuty pieszo od Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II. Mieszkając przy spokojnej uliczce, poczujesz atmosferę rodzinnego miasta najbardziej znanego z Polaków. Apartamenty wyróżnia nowoczesny wystrój, pełne wyposażenie i akcesoria umilające pobyt. Każdy apartament jest klimatyzowany i przygotowany na pobyt 4 osób, mogących korzystać z podwójnego łóżka w sypialni oraz rozkładanej podwójnej kanapy w pokoju dziennym, który zawiera także aneks kuchenny. W każdym apartamencie znajduje się nowoczesna łazienka z kabiną prysznicową i suszarką do włosów oraz balkon. Udogodnienia: Płatność kartą, Klimatyzacja, Internet (Wi-Fi lub przewodowy), Pobyt z pupilem, Bon Turystyczny

Lokalizacja

Apartamenty w samym centrum Wadowic, przy spokojnej jednokierunkowej uliczce.

Dojazdu samochodem

Wadowice znajdują się 40 km na południowy zachód od Krakowa, przy drogach krajowych 28 i 52. Dojazd do apartamentów nie jest skomplikowany – na rondzie łączącym DK 28 i DK 52 należy pojechać na centrum Wadowic ul. Wojska Polskiego. Na kolejnym rondzie skręcić w prawo w ul. Sikorskiego, a następnie w lewo w ul. Marcina Wadowity. Na końcu ul. skręcić w lewo w ul. Mickiewicza, która doprowadzi do Rynku, od niego należy odbić w prawo w ul. Sobieskiego, a następnie w lewo w docelową ul. Spadzistą. Apartamenty znajdują się po lewej stronie. Odległość od Warszawy – 340 km, Krakowa – 40 km, Wrocławia – 260 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Przez Wadowice prowadzi linia kolejowa łącząca m.in. Kraków ze Śląskiem, więc dojechać można z wielu miast. Apartamenty znajdują się niespełna 1 km od dworca kolejowego i sąsiadującego z nim dworca autobusowego.

Apartament Złoty dla 4 os.

Komfortowy, klimatyzowany apartament z pokojem dziennym z aneksem, sypialnią, łazienką i balkonem

Oferta

RO, Oferta zwrotna (AZD4O-Z2, 21024)

Oferta zawiera

- Nocleg w wybranym apartamencie - Bezpłatny parking - Internet Wi-Fi - Podatek VAT

Oferta nie zawiera

- Wyżywienie - Pozostałe usługi obiektu

Apartament Karminowy dla 6 os.

Przestronny klimatyzowany apartament z pokojem dziennym z aneksem, sypialnią, łazienką i balkonem

Oferta

RO, Oferta zwrotna (AKD4O-Z2, 21024)

Oferta zawiera

- Nocleg w wybranym apartamencie - Bezpłatny parking - Internet Wi-Fi - Podatek VAT

Oferta nie zawiera

- Wyżywienie - Pozostałe usługi obiektu

Apartament Błękitny dla 3 os.

Kameralny klimatyzowany apartament z pokojem dziennym z aneksem, sypialnią, łazienką i balkonem

Oferta

RO, Oferta zwrotna (ABD4O-Z2, 21024)

Oferta zawiera

- Nocleg w wybranym apartamencie - Bezpłatny parking - Internet Wi-Fi - Podatek VAT

Oferta nie zawiera

- Wyżywienie - Pozostałe usługi obiektu


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Apartamenty w Wadowicach III, znajdującego się w Polska, Jura Krakowska, Wadowice prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Strzałka