• Australia i Bali - do góry nogami gwiazdka gwiazdka gwiazdka

  • Indonezja, Wyc. Objazdowe, Wyc. Objazdowe

Opis hotelu: Australia i Bali - do góry nogami

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Australia i Bali - do góry nogami, położonym w Indonezja, Wyc. Objazdowe, Wyc. Objazdowe? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Opis oferty

  Hotele odpowiadające standardowi *** w ocenie organizatora. Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki), we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc, klimatyzację i TV. Uwaga: baza turystyczna w Yulara (1 nocleg) - skromne pokoje 2-os z łazienkami w pokoju, Kings Rock Station (1 nocleg) - skromne pokoje 2-os z łazienkami na zewnątrz. Część pobytowa Hotele: opisy poszczególnych hoteli w części dotyczących wczasów na Bali.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Australia i Bali - do góry nogami, znajdującego się w Indonezja, Wyc. Objazdowe, Wyc. Objazdowe prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Santika Siligita Nusa Dua gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Indonezja, Bali, Nusa Dua

zdjęcie hotelu
Sol by Melia Bali Benoa (ex Sol Beach House Benoa) gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Indonezja, Bali, Tanjung Benoa

zdjęcie hotelu
Novotel Benoa gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Indonezja, Bali, Tanjung Benoa

Strzałka