• Azory i Madera - wyspy zielone, wyspy szczęśliwe gwiazdka gwiazdka gwiazdka +

  • Portugalia, Wyc. Objazdowe, Wyc. Objazdowe

Opis hotelu: Azory i Madera - wyspy zielone, wyspy szczęśliwe

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Azory i Madera - wyspy zielone, wyspy szczęśliwe, położonym w Portugalia, Wyc. Objazdowe, Wyc. Objazdowe? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele *** (kategoria lokalna) położone poza zwiedzanymi miastami. Pokoje: 1-, 2-, 3 - osobowe, przy czym w pokoju 3-osobowym najczęściej znajduje się łóżko małżeńskie i pojedyncze jako dostawka. Wszystkie pokoje z łazienkami. Wyżywienie: Wyżywienie śniadania kontynentalne.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Azory i Madera - wyspy zielone, wyspy szczęśliwe, znajdującego się w Portugalia, Wyc. Objazdowe, Wyc. Objazdowe prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Bez paszportu

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Porto Charming gwiazdka gwiazdka gwiazdka +

Portugalia, Porto, Porto

zdjęcie hotelu
Porto Domus (ex. Domus) gwiazdka gwiazdka gwiazdka +

Portugalia, Porto, Porto

zdjęcie hotelu
Lido Estoril gwiazdka gwiazdka gwiazdka +

Portugalia, Wybrzeże Lizbońskie, Estoril

Strzałka