Biuro Podróży Nekera poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Produktu

Miejsce pracy: Centrala firmy w Warszawie

Oczekujemy od kandydata:

  • znajomości MS Excel
  • znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole

Twoje obowiązki:

  • wprowadzanie i aktualizacja oferty turystycznej
  • rozwój produktu turystycznego
  • aktywne pozyskiwanie nowych kierunków i atrakcyjnych ofert noclegowych
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z partnerami biznesowymi
  • przeprowadzanie analizy produktowej i doradztwo w zakresie najlepszych działań promocyjno-sprzedażowych
  • stałe monitorowanie i optymalizacja ceny posiadanej oferty (hotel, sam przelot, pakiet)
  • monitoring i analiza skuteczności podejmowanych działań sprzedażowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • liczne wyjazdy study tour
  • możliwość uczestnictwa w programie prywatnej opieki medycznej (karta)
  • kartę MultiSport
  • szkolenia systemowe, sprzedażowe i produktowe
  • wyjazdy zagraniczne w ramach podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne zniżki na wakacyjne wyjazdy Twoje i najbliższych

Jeśli nasze ogłoszenie jest dla Ciebie interesujące i chcesz porozmawiać o warunkach współpracy, prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@nekera.pl. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje RODO dotyczące rekrutacji.

Strzałka