ZALETY HOTELU:

Blisko centrum Klimatyzacja Internet Animacje wieczorne Blisko lotniska Plac zabaw Rowery Basen wewnętrzny Basen zewnętrzny Siłownia Dla Rodzin Ośrodek nadmorski Bez paszportu Parking Darmowe WiFi
Kraj

MALTA

Położenie

 w miejscowości Bugibba, w pobliżu promenady nadbrzeżnej, ok. 150 m od centrum. W sąsiedztwie hotelu liczne restauracje, sklepy, bary, punkty rozrywki. Port lotniczy Luqa oddalony o ok. 12 km.

Plaża

 kamienisto-skalista, oddalona o ok. 350-400 m. od hotelu. 

Wyposażenie

 hotel oferuje 170 pokoi, rozmieszczonych w 5-piętrowym budynku. Do dyspozycji Gości: lobby z całodobową recepcją, salon, winda, restauracja główna, pizzeria, bar. Na zewnątrz znajduje się niewielki basen ze słodką wodą, bar przy basenie oraz taras słoneczny z bezpłatnymi leżakami i parasolami słonecznymi. Na dachu hotelu taras słoneczny z jacuzzi.

Internet

 Wi-Fi w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

 prosto, funkcjonalnie urządzone pokoje dwuosobowe od strony miasta (DBL LV): ok. 19 m2; klimatyzacja, TV-Sat., telefon, minibar (za opłatą), balkon, wanna, WC, suszarka.

Sport i Wellness

basen kryty, piłkarzyki. Za opłatą: jacuzzi, masaże, sauna, pokój relaksu.

Dzieci

 brodzik, kącik zabaw.

Wyżywienie

 ze śniadaniami lub z dwoma posiłkami: śniadanie i kolacja w formie bufetu. 

All inclusive

trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacjaw formie bufetu. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godzinach wyznaczonych przez hotel, przekąski w godz. 10-15:00.

Kategoria Nekera

 3 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki. 

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

UWAGA!

Gości obowiązuje taxa klimatyczna w wysokości 0,50 EUR os./dzień (max. wysokość opłaty 5 EUR za pobyt), płatna na miejscu w hotelu.

Mocne strony

  • Położony blisko centrum Bugibby
  • Nadmorska promenada w pobliżu
  • Dla niewymagających Gości

Strzałka