ZALETY HOTELU:

Klimatyzacja Internet Psy i koty mile widziane Dla Rodzin Bez paszportu Parking Darmowe WiFi
Kraj

POLSKA


Opis

Hotel Korczowa to trzygwiazdkowy obiekt otoczony ogrodem z małym stawem, położony w malowniczej wsi Młyny 2 km od przejścia granicznego z Ukrainą (Korczowa-Krakowiec) oraz 38 km od Przemyśla. Dodatkowo obiekt znajduje się przy głównej drodze wiodącej do Radymna ok. 15 km. Do dyspozycji Gości jest całodobowa recepcja, komfortowe pokoje, restauracja oraz bar. Wszystkie wnętrza utrzymane są w klasycznym stylu i jasnej kolorystyce. W wyposażeniu znajduje się telewizor i bezprzewodowy dostęp do internetu. Każdy pokój dysponuje też prywatną łazienką z kabiną prysznicową i ręcznikami. Hotelowa restauracja oferuje posiłki przygotowywane ze świeżych, najwyższej jakości produktów. W menu znajdują się głównie dania kuchni polskiej i europejskiej, oprócz tego przygotowano kilka pozycji specjalnie dla najmłodszych. Wieczorami warto zajrzeć do baru, gdzie serwowane są kolorowe drinki, wyselekcjonowane gatunki alkoholi oraz świeżo mielona kawa. To świetne miejsce na wieczór z przyjaciółmi, lub we dwoje.


Lokalizacja

Hotel Korczowa*** położony jest we wsi Młyny, w województwie podkarpackim. Miejscowość oddalona jest 38 km od Przemyśla i ok. 35 km od granicy z Ukrainą.


Dojazdu samochodem

Jadąc od strony Rzeszowa należy kierować się A4/E40 w kierunku DK9/Warszawa. Po ok. 86 km należy wybrać zjazd w kierunku DK94 i kilometr dalej na rondzie zjazd w tym samym kierunku. Po ok. 650 m należy skręcić w prawo, obiekt znajduje się 190 m dalej. Odległość od Rzeszowa - 96 km, od Warszawy - 356 km, a od Częstochowy - 393 km.


Dojazd pociągiem i autobusem

Początkowo najlepiej wybrać się pociągiem lub autobusem w kierunku Rzeszowa lub Przemyśla, skąd kursują miejscowe busy do Ostrowa, a stamtąd do miejscowości Młyny. Przystanek oddalony jest o 1 km od obiektu,a lotnisko Rzeszów-Jasionka o 76 km.


Atrakcje

Młyny to miejscowość niegdyś leżąca na terenie miasteczka Dropaty, które zostało doszczętnie zniszczone podczas najazdu tatarskiego. Z tego wydarzenia ocalała jedynie wieś Młyny oraz drewniana cerkiew. Teren miejscowości z pewnością sprzyja wycieczkom pieszym lub rowerowym, z dala od zgiełku miasta. Warto zobaczyć: - Cerkiew Opieki Matki Bożej - dawna greckokatolicka cerkiew, obecnie pełniąca funkcję kościoła filialnego rzymskokatolickiej parafii. Drewniany budynek powstał w XVII-XVIII w, a obok niego stoi drewniana dzwonnica z połowy XIX w. - Grób Michała Werbyckiego - kamienny nagrobek w kształcie liry, ufundowany przez lwowski chór dla Werbyckiego, który w latach 1852-1870 pełnił funkcję proboszcza greckokatolickiej parafii w Młynach i jest autorem muzyki do hymnu narodowego Ukrainy. - Wieża zegarowa - usytuowana w Przemyślu, roztacza się z niej przepiękny widok na panoramę starówki. W środku mieści się unikalna ekspozycja Muzeum Dzwonów i Fajek. - Zamek Kazimierzowski - został wzniesiony po 1340 roku przez króla Kazimierza Wielkiego, na Wzgórzu Zamkowym w Przemyślu. - Cerkiew pw. Zaśnięcia Bogurodzicy - znajduje się ok.3 km w miejscowości Kalników.


Cena zawiera

- Codzienne śniadania w formie bufetu (w godz. 7:00-10:00) - Bezpłatny parking - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Cena nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu


Pokój 2-os. Twin

Komfortowy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i prywatną łazienką z kabiną prysznicową. W wyposażeniu: TV, WiFi.


Oferta

BB, Oferta zwrotna (P3S-Z, 11486)


Pokój 2-os. Double

Komfortowy pokój z podwójnym łóżkiem i prywatną łazienką z kabiną prysznicową. W wyposażeniu: TV, WiFi.


Pokój 3-os. Standard

Komfortowy pokój z jednym łóżkiem podwójnym i jednym pojedynczym oraz prywatną łazienką z kabiną prysznicową. W wyposażeniu: TV, WiFi.


Strzałka