ZALETY HOTELU:

Klimatyzacja Internet Psy i koty mile widziane Dla Niepełnosprawnych Sport Blisko lotniska Siłownia Dla Rodzin City Break Bez paszportu Parking Darmowe WiFi
Kraj

POLSKA


Opis

Park Hotel Diament Wrocław**** to nowoczesny, klimatyzowany hotel biznesowy położony zaledwie 10 minut jazdy samochodem od historycznego centrum miasta oraz Portu Lotniczego Wrocław. Niespełna 6 km dzieli hotel od Stadionu Miejskiego, na którym odbywają się liczne imprezy kulturalne i sportowe. Lokalizacja hotelu w pobliżu autostrady A4 oraz zachodniej obwodnicy Wrocławia A8 umożliwia łatwy dojazd z kierunków Kraków, Poznań czy Berlin, jak również stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania licznych zabytków i atrakcji Wrocławia. Hotel dysponuje 132 wygodnymi i nowocześnie urządzonymi pokojami wyposażonymi w klimatyzację, telewizor, bezpłatne łącze Internetowe oraz telefon, radio, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. Na życzenie gości do pokoju hotel dostarcza żelazko i deskę do prasowania. Park Hotel Diament Wrocław oferuje również przestronne pokoje rodzinne składające się z łączonych ze sobą pokoi. Pokój rodziców połączony jest z pokojem dla dzieci, w którym na najmłodszych czeka wiele atrakcji - dedykowany najmłodszym program telewizyjny z bajkami, kolorowanki, kredki i mazaki. Dodatkowo myśląc o bezpieczeństwie dzieci hotel zabezpieczył gniazdka elektryczne. W Restauracji Atmosfera od 1 kwietnia na najmłodszych przygotowane zostało specjalne menu. Restauracja Atmosfera mieści się na parterze Park Hotelu Diament Wrocław. Wyjątkowy wystrój restauracji pozostawia gościom możliwość wyboru miejsca: na wygodnych kanapach, w specjalnie wyodrębnionych lożach, które stwarzają warunki do dyskretnej rozmowy, bądź przy tradycyjnych stolikach, dających możliwość dostosowania do bardziej licznego towarzystwa. Menu bogate jest w lekkie i zdrowie dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych, polskich produktów. Zespół kucharzy dba o to, aby menu zmieniało się wraz z porami roku i zawsze istniała możliwość rozkoszowania się sezonowymi specjałami. Mieszczący się przy restauracji Lobby Bar to idealnie miejsce na popołudniową filiżankę kawy, relaks po ciężkim dniu czy świętowanie udanych transakcji z partnerami biznesowymi. W ofercie baru szeroki wybór alkoholi. Dla gości dbających o kondycję fizyczną hotel przygotował fitness room.


Lokalizacja

Park Hotel Diament Wrocław położony jest 4 km od centrum miasta i zabytkowej części Rynku, w dzielnicy Muchobór, przy śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia. Łatwy dojazd z kierunków Kraków, Poznań czy Berlina obwodnicą autostradową bez konieczności wjeżdżania do miasta i dojazdu przez jego centrum, a także dogodny dojazd z odległego o 7,5 km od Portu Lotniczego Wrocław, czynią hotel doskonałą propozycją dla wszystkich podróżnych.


Dojazdu samochodem

Do Park Hotelu Diament Wrocław najwygodniej dojechać od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą należy opuścić przez węzeł Wrocław Lotnisko, a następnie na rondzie kierować się w prawo (drogowskaz Muchobór) na ul. Graniczną. Na kolejnym rondzie należy skręcić w lewo w ul. Strzegomską. Po przejechaniu 1,5 km należy skręcić w prawo w Obwodnicę Śródmiejską Wrocławia, by po chwili skręcić w lewo w ul. Duńską. Park Hotel Wrocław znajduje się po lewej stronie ulicy. Odległość od centrum Wrocławia to niecałe 5 km, od Poznania - 175 km, od Katowic - 200 km, od Łodzi - 230 km, a od Warszawy - 370 km.


Dojazd pociągiem i autobusem

Wrocław posiada dogodne połączenia kolejowe m.in. z Warszawą, Poznaniem, czy Katowicami. Park Hotel Diament Wrocław oddalony jest o 6,5 km od Dworca Wrocław Główny. Pociągami Kolei Dolnośląskich można również dojechać do stacji Wrocław Muchobór odległej o 400 m od hotelu.


Atrakcje

Wrocław - nazywany Kwiatem Europy zachwyci każdego - piękna architektura, urocze zaułki, zielone połacie, knajpki z niecodziennym klimatem, prężnie działające ośrodki kulturalne i rekreacyjne oraz niepowtarzalna atmosfera ogólna miasta sprawiają, że nie chce się stąd wyjeżdżać. Będąc we Wrocławiu nie można pominąć magicznego Ostrowa Tumskiego - najstarszej części Wrocławia ze wspaniałą Katedrą z XIII-XIV wieku. Gotycka świątynia jest najcenniejszym sakralnym zabytkiem miasta. Słynna w całej Polsce jest też Panorama Racławicka - Oddział Muzeum Narodowego. Jedną z największych atrakcji we Wrocławiu, a na pewno najwyższą, jest obecnie Sky Tower. To nowy symbol miasta - najwyższy biurowiec w Polsce liczący 212 m. Mieści się tu m.in. centrum handlowe, a na 49 piętrze powstał fantastyczny punkt widokowy. Turyści chętnie odwiedzają tez popularne w całym kraju wrocławskie ZOO, tym bardziej, że w 2014 roku udostępniono tu niezwykle nowoczesne i piękne Afrykarium z akwariami, basenami i tunelami pełnymi afrykańskich stworzeń. To unikat nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Warto też odwiedzić klimatyczny Ogród Japoński stojący koło Hali Stulecia wpisanej na Listę Unesco. Ponadto niedawno koło Ogrodu Zoologicznego powstała nowa atrakcja Wrocławia - Kraina Miniatur. Mówiąc o atrakcjach Wrocławia nie sposób pominąć krasnali, słynnych wrocławskich krasnali, które dosłownie opanowały to miasto i stały się jego symbolem. Są na chodnikach, w zaułkach, na klombach, latarniach…


Cena zawiera

- Nocleg - Korzystanie z sali fitness - Internet Wi-Fi - Podatek VAT


Cena nie zawiera

- Parking - Pozostałe usługi hotelu


Pokój 2-os. Standard

Wygodny i nowocześnie urządzony pokój wyposażony w klimatyzację, TV, Wi-Fi, telefon, radio, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty oraz minibar. W łazience: prysznic oraz zestaw ręczników i kosmetyków.


Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (P2S2 EX1A-B3, 15204)


Mocne strony

- Centrum fitness i sauna - Punkt z urządzeniami biurowymi - Udogodnienia dla niepełnosprawnych - 10 min do lotniska Wrocław


Strzałka