Beztrosko niskie ceny

Dzień Dziecka w Nekerze trwa aż do 15 czerwca. W tym czasie możesz zarezerwować jeden z najlepszych rodzinnych hoteli w Kołobrzegu, Świerardowie-Zdrój, Szczawnicy, Sopocie, Szczyrku, w Krakowie, Zakopanem i wielu innych miejscach w bestrosko niskich cenach. Hotele z basenem i z placem zabaw, a może apartament z darmowym WiFi i menu dla dzieci? Tu znajdziesz doskonały pomysł na tanie rodzinne wczasy!

2 dzieci jedzie GRATIS!

Planujesz wakacje z dziećmi w Polsce? Tylko teraz rezerwując jeden z rodzinnych hoteli nad morzem, w mieście lub w górach, 2 dzieci jedzie GRATIS! Młodsza pociecha otrzymuje miejsce z rodzicami, a starsza na dostawce (dla dzieci do 12 lat). To świetne rozwiązanie na długi weekend czerwcowy lub wczasy z dziećmi. Promocja trwa tylko do 15 czerwca 2022!

Dzień Dziecka już za nami. Szukasz pomysłu na wyjazd z dziećmi? Sprawdź rodzinne hotele i apartamenty , w których zrealizujesz bon turystyczny 500 zł. 

Masz pytania lub chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie propozycje na wakacje z dziećmi? Napisz do nas! Nasi Eksperci pomogą Ci zaplanować rodzinny urlop.