Spanish Event 2024: największe hiszpańskie wydarzenie branżowe

Już 8 kwietnia 2024 rozpocznie się największe hiszpańskie wydarzenie dla branży turystycznej w Polsce – Spanish Event 2024, organizowany przez Nekera. 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-11 kwietnia 2024 w Warszawie: hotel Grand Sheraton oraz w Katowicach: hotel Novotel. 

 2 dni workshopów + 2 dni spotkań biznesowych 

 Tematyczne prezentacje z profesjonalistami z branży.

 Najważniejsze hiszpańskie sieci hotelowe i regiony, w tym m.in. przedstawiciele regionów turystycznych, takich jak: Alicante, Andaluzja, Comunidad Valenciana, Costa Blanca , Costa Brava , Costa Calida,  Gran Canaria , La Palma, Lanzarote , Lloret de Mar, Salou, Teneryfa , Visit Benidorm i in. Podczas wydarzenia będą obecni także Sales Managerowie sieci hotelowych m.in. Climia, Iberostar, Landmar, Melia, Poseidon i in.

 Live Cooking Show z Adrianem Stojewskim, znanym polskim szefem kuchni specjalizującym się w kuchni hiszpańskiej

 Patronat TURESPAÑA

Partnerzy Spanish Event 2024

Partnerzy Spanish Event 2023

Spanish Event w mediach

Nekera i Turespana na Spanish Event 2024
Nekera i Turespana na Spanish Event 2024
W tegorocznej edycji w Warszawie i Katowicach uczestniczą m.in.: Teneryfa, Lanzarote, Costa Blanca, Andaluzja, La Palma, Costa Calida, Gran Canaria, Costa Brava, Comunidad Valenciana, Alicante, Iberostar, Melia, Landmar. Uroczyste otwarcie przez Ambasadora Hiszpanii w Hotelu Grand Sheraton, wiecej na: waszaturystyka.pl
Spanish Event Nekera
Nekera i Turespaña zapraszają na Spanish Event
Największe hiszpańskie wydarzenie branżowe w Polsce startuje 8 kwietnia! Kontynuując politykę dywersyfikacji rynków źródłowych, w strategię promocji turystycznej w roku 2024 po raz kolejny wpisano Spanish Event organizowany przez touroperatora Nekera wraz z Biurem Turystyki Ambasady Hiszpanii w Warszawie (Turespaña).
Spanish Event Nekera
To największe od lat spotkanie z branżą turystyczną z Hiszpanii
Już za miesiąc w dwóch miastach – Warszawie i Katowicach odbędzie się wydarzenie branżowe skierowane do biur podróży zainteresowanych rynkiem hiszpańskim. Patronat merytoryczny sprawuje Turespaña
Spanish Event Nekera
Wielkie święto hiszpańskiej turystyki już za tydzień!
Spanish Event to wyjątkowa okazja do zapoznania się z produktowymi nowościami Nekera – a tych nie brakuje. Na wakacje 2023 Nekera stawia na oferty oparte o przeloty czarterowe. Pierwsi Klienci polecą czarterem do Hiszpanii już pod koniec kwietnia!
Strzałka