Słoneczna Aruba, a może rajskie Curacao? Spędź egzotyczne wakacje 2024 na Małych Antylach! Odkryj niebiańskie plaże i wyjątkowe lazurowe morze podczas wakacji 2024 na Karaibach. Aruba i Curacao to dwa rajskie zakątki u wybrzeży Wenezueli, należące do tzw. Antyli Holenderskich. Aruba zachwyca plażami z białym piaskiem i doskonałą wakacyjną pogodą przez cały rok! Dla miłośników plażowania idealna będzie Eagle Beach, uznawana za jedną z najpiękniejszych plaż świata. Aruba zachwyci także amatorów sportów wodnych, takich jak windsurfing i kitesurfing oraz miłośników nurkowania.

Curacao to idealne miejsce dla wielbicieli plażowania i sportów wodnych. Gorący tropikalny klimat i ciepłe, turkusowe morze sprawiają, że Curacao to prawdziwy karaibski raj na Twoje wymarzone wakacje.Podczas urlopu na Curacao warto odwiedzić wyjątkową stolicę wyspy, Willemstad, zwaną „Małym Amsterdamem” – kolorowe domki wzdłuż wybrzeża przywodzą na myśl holenderskie miasto. Podwodny park Caracas Bay to propozycja dla tych, którzy uwielbiają snorkeling i nurkowanie. Warto wiedzieć, że to właśnie od tej wyspy wzięła się nazwa popularnego likieru Curaçao, wytwarzanego ze skórek gorzkich pomarańczy.

Dlaczego warto wybrać Karaiby na egzotyczne wakacje? Aruba i Curacao to gwarancja doskonałej pogody i relaksu nad Morzem Karaibskim. Już dziś sprawdź najlepsze hotele na Małych Antylach i spędź urlop na Karaibach.