Hotele i apartamenty Zima 

Dla miłośników zimowego szaleństwa na ośnieżonych stokach mamy wiele propozycji wyjazdów na narty oraz snowboard. Przygotowaliśmy hotele przy stoku, hotele SPA & Wellness oraz rodzinne apartamenty w najlepszych regionach narciarskich. Wybierz swoje wymarzone miejsce na narty we Włoszech, Czechach, Szwajcariina narty w AustriiFrancjiSłowacji oraz w narty w Polsce.

Gdzie jechać na narty? Mamy dla ciebie ponad 1000 pomysłów na narty i snowboard w najlepszych kurortach w pobliżu świetnie przygotowanych stoków i licznych oraz zróżnicowanych tras. Z Nekerą możesz zaplanować wyjazd narciarski w TOP ośrodkach, m.in. Trzech Dolinach, Val Thorens, Chamonix Mont Blanc (Francja), Kraju Salzburskim, Innsbrucku Tauplitz (Austria), Livigno, Monte Bondone czy Val Gardena (Włochy)

Narty z dojazdem własnym czy narty samolotem? Z nami zyszkasz łatwy dostęp do najlepszych regionów narciarskich w Polsce i za granicą! Narty Wellness, hotel ski-in/ski-out, a może narty all inclusive – w Nekerze możesz dopasować ofertę narciarską do swoich potrzeb. Do tego skipass GRATIS lub atrakcyjne zniżki na karnet narciarski. 

Już dziś zarezerwuj Ski Opening 2023/2024 we Włoszech, Val di Sole – najlepszą imprezę otwarcia sezonu narciarskiego 2024! 

TOP kierunki na narty i snowboard