Hotele i apartamenty Zima 

Dla miłośników zimowego szaleństwa na ośnieżonych stokach mamy wiele propozycji wyjazdów na narty oraz snowboard. Przygotowaliśmy hotele przy stoku, hotele SPA & Wellness oraz rodzinne apartamenty w najlepszych regionach narciarskich. Wybierz swoje wymarzone miejsce na narty we Włoszech , Czechach , Szwajcarii na narty w Austrii Francji Słowacji oraz w narty w Polsce .

Gdzie jechać na narty? Mamy dla ciebie ponad 1000 pomysłów na narty i snowboard w najlepszych kurortach w pobliżu świetnie przygotowanych stoków i licznych oraz zróżnicowanych tras. Z Nekerą możesz zaplanować wyjazd narciarski w TOP ośrodkach, m.in. Trzech Dolinach, Val Thorens, Chamonix Mont Blanc (Francja), Kraju Salzburskim, Innsbrucku Tauplitz (Austria), Livigno, Monte Bondone czy Val Gardena (Włochy)

Narty z dojazdem własnym czy narty samolotem? Z nami zyszkasz łatwy dostęp do najlepszych regionów narciarskich w Polsce i za granicą! Narty Wellness, hotel ski-in/ski-out, a może narty all inclusive – w Nekerze możesz dopasować ofertę narciarską do swoich potrzeb. Do tego skipass GRATIS lub atrakcyjne zniżki na karnet narciarski. Nie czekaj, aż śnieg stopnieje, już dziś zarezerwuj wyjazd narciarski.

TOP kierunki na narty i snowboard