• 20° Sud gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

 • Mauritius, Wybrzeże Północne, Mauritius Wybrzeże Północne

Opis hotelu: 20° Sud

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie 20° Sud, położonym w Mauritius, Wybrzeże Północne, Mauritius Wybrzeże Północne? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Naszym zdaniem

Uroczy, nieduży, luksusowy hotel z 36 pokojami (każdy jest inny), otoczony zielenią, w pobliżu Grand Baie. Kameralna atmosfera, znakomita restauracja na zabytkowej łodzi, wspaniałe spa, niezapomniana atmosfera. Jedyny hotel na Mauritiusie zrzeszony w ekskluzywnej grupie Relais & Châteaux. Tylko dla dorosłych gości.

Położenie

Północne wybrzeże, przy piaszczystej plaży, ok. 700 m od Grand Baie Beach, ok. 11 km od ogrodów Pamplemousses, ok. 50 km od lotniska.

Wyposażenie

Eleganckie lobby z recepcją, biblioteczka, bezpłatne łącza Wi-Fi, ekskluzywna restauracja na starej, drewnianej łodzi z 1929 r. (pływające kolacje), taras jadalny przy basenie, room service.

Pokoje

Charm  - elegancki pokój dwuosobowy; łazienka (prysznic, wanna, suszarka, szlafroki, wc), TV sat, zestaw do kawy/herbaty, sejf, telefon, klimatyzacja, minibar (płatny), telefon, balkon lub taras (widok na ogród, częściowo na ocean). Powierzchnia - ok. 25 m kw. Beachfront -   elegancki pokój dwuosobowy; łazienka (prysznic, wanna, suszarka,szlafroki, wc), TV sat, ekspres do kawy, sejf, telefon, klimatyzacja, minibar (płatny), telefon, balkon lub taras (widok na zatokę Grand Baie). Powierzchnia - ok. 25 m kw.

Wyżywienie

BB - śniadania HB - śniadania i kolacje (set menu lub a'la carte), napoje płatne

Sport i rozrywka

Basen, fitness center, Secret Spa (basen, masaże, zabiegi kosmetyczne, relax zone, hammam), snorkeling, kajaki, windsurfing, katamaran, wyprawy wędkarskie, rejsy.

Dla dzieci

Brak infrastruktury dla dzieci.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt. Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu 20° Sud, znajdującego się w Mauritius, Wybrzeże Północne, Mauritius Wybrzeże Północne prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

samolot Oferty z przelotem
Lupa Sprawdź inne terminy
 • pasażer pasażer
  Charm
  termin

  19.06.2024 - 26.06.2024 - 6 dni/5 nocy

  wyżywienie 2 posiłki
  196 dni do wyjazdu

  7853 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Charm
  termin

  11.06.2024 - 19.06.2024 - 7 dni/6 nocy

  wyżywienie 2 posiłki
  188 dni do wyjazdu

  8612 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Charm
  termin

  03.09.2024 - 12.09.2024 - 8 dni/7 nocy

  wyżywienie 2 posiłki
  272 dni do wyjazdu

  9472 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Charm
  termin

  09.06.2024 - 19.06.2024 - 9 dni/8 nocy

  wyżywienie 2 posiłki
  186 dni do wyjazdu

  10251 zł/os

  Sprawdź Strzałka

Zalety hotelu

Klimatyzacja Internet Żaglówki Nurkowanie Sporty wodne Golf Basen zewnętrzny Przy plaży Ośrodek nadmorski SPA&Wellness

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Veranda Pointe aux Biches gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Mauritius, Wybrzeże Północne, Pointe Aux Biches

zdjęcie hotelu
Veranda Paul Et Virginie gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Mauritius, Wybrzeże Północne, Grand Gaube

zdjęcie hotelu
Le Palmiste Resort & Spa gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Mauritius, Wybrzeże Północne, Trou Aux Biches

Strzałka