• A One Royal Cruise gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

  • Tajlandia, Pattaya, Pattaya

Opis hotelu: A One Royal Cruise

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie A One Royal Cruise, położonym w Tajlandia, Pattaya, Pattaya? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Naszym zdaniem

Nowoczesny hotel, w którego wystroju dominują motywy marynistyczne. Dogodnie usytuowany przy plazy i w pobliżu licznych atrakcji. Ciekawie zaaranżowane przestrzenie, malownicze widoki, wygodne i duże pokoje.

Położenie

Naprzeciwko plaży North Pattaya, oddzielonej ulicą, ok. 4 km od Walking Street, ok. 120 km na południe od lotniska w Bangkoku. W pobliżu są inne hotele, restauracje, sklepy, kantory itp.

Wyposażenie

Lobby, całodobowa recepcja, bezpłatne łącza Wi-Fi, zaplecze biznesowe, restauracja, bar przy basenie, bar muzyczny, restauracja w stylu ogrodowym usytuowana w  A-ONE New Wing Hotel (po sąsiedzku, minuta spacerem).

Pokoje

Deluxe - sypialnia, łazienka (prysznic, wc, szlafroki, kapcie, suszarka), klimatyzacja, łącza internetowe, sejf, telefon, TV sat, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, mała lodówka, balkon (widok na miasto). Powierzchnia - ok. 32 m kw.

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetów

Sport i rozrywka

Malowniczy basen, zjeżdżalnia wodna, jacuzzi, siłownia, występy, muzyka DJ, Avarin Spa (masaże, zabiegi).

Dla dzieci

Brodzik, łóżeczka niemowlęce.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń, m.in. od kosztów rezygnacji i pakietu Sport.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Depozyt

Przy zakwaterowaniu wymagany jest depozyt (płatny w gotówce lub blokowany na karcie kredytowej) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu A One Royal Cruise, znajdującego się w Tajlandia, Pattaya, Pattaya prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Blisko centrum Rozrywkowa okolica Klimatyzacja Internet Sporty wodne Rowery Basen zewnętrzny Siłownia Ośrodek nadmorski SPA&Wellness

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Centra by Centara Maris Resort Jomtien (ex Centra Maris Resort Jomtien) gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

zdjęcie hotelu
Beston Pattaya gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

zdjęcie hotelu
Unique Regency Pattaya gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

Strzałka