• A One Royal Cruise gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

 • Tajlandia, Pattaya, Pattaya

Opis hotelu: A One Royal Cruise

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie A One Royal Cruise, położonym w Tajlandia, Pattaya, Pattaya? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Naszym zdaniem

Nowoczesny hotel, w którego wystroju dominują motywy marynistyczne. Dogodnie usytuowany przy plazy i w pobliżu licznych atrakcji. Ciekawie zaaranżowane przestrzenie, malownicze widoki, wygodne i duże pokoje.

Położenie

Naprzeciwko plaży North Pattaya, oddzielonej ulicą, ok. 4 km od Walking Street, ok. 120 km na południe od lotniska w Bangkoku. W pobliżu są inne hotele, restauracje, sklepy, kantory itp.

Wyposażenie

Lobby, całodobowa recepcja, bezpłatne łącza Wi-Fi, zaplecze biznesowe, restauracja, bar przy basenie, bar muzyczny, restauracja w stylu ogrodowym usytuowana w  A-ONE New Wing Hotel (po sąsiedzku, minuta spacerem).

Pokoje

Deluxe - sypialnia, łazienka (prysznic, wc, szlafroki, kapcie, suszarka), klimatyzacja, łącza internetowe, sejf, telefon, TV sat, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, mała lodówka, balkon (widok na miasto). Powierzchnia - ok. 32 m kw.

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetów

Sport i rozrywka

Malowniczy basen, zjeżdżalnia wodna, jacuzzi, siłownia, występy, muzyka DJ, Avarin Spa (masaże, zabiegi).

Dla dzieci

Brodzik, łóżeczka niemowlęce.

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Dodatkowe informacje

Depozyt: Większość hoteli w Tajlandii pobiera depozyt podczas zameldowania, zwracany wraz z wymeldowaniem. Jego wysokość zależy od kategorii i decyzji hotelu. Najczęściej to ok. 200 USD. Jest on pobierany na poczet ew. szkód.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Powrót do polski

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej. https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu A One Royal Cruise, znajdującego się w Tajlandia, Pattaya, Pattaya prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

samolot Oferty z przelotem
Lupa Sprawdź inne terminy
 • pasażer pasażer
  Deluxe (dx)
  termin

  13.03.2024 - 20.03.2024 - 7 dni/6 nocy

  wyżywienie Śniadania
  163 dni do wyjazdu

  6103 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Deluxe (dx)
  termin

  12.03.2024 - 20.03.2024 - 8 dni/7 nocy

  wyżywienie Śniadania
  162 dni do wyjazdu

  6163 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Deluxe (dx)
  termin

  10.03.2024 - 20.03.2024 - 10 dni/9 nocy

  wyżywienie Śniadania
  160 dni do wyjazdu

  6650 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Deluxe (dx)
  termin

  30.05.2024 - 08.06.2024 - 9 dni/8 nocy

  wyżywienie Śniadania
  241 dni do wyjazdu

  6754 zł/os

  Sprawdź Strzałka

Zalety hotelu

Blisko centrum Rozrywkowa okolica Klimatyzacja Internet Sporty wodne Rowery Basen zewnętrzny Siłownia Ośrodek nadmorski SPA&Wellness

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Podobne oferty

Lupa Zobacz więcej
zdjęcie hotelu
Unique Regency Pattaya gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

zdjęcie hotelu
Romeo Palace gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

zdjęcie hotelu
Centara Pattaya gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tajlandia, Pattaya, Pattaya

Strzałka