• Alpin - Apart

 • Austria, Ziemia Salzburska, Flachau

Opis hotelu

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Alpin - Apart, położonym w Austria, Ziemia Salzburska, Flachau? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Kraj

AUSTRIA

Opis

Położenie

Komfortowe apartamenty Alpin Apart znajdują się na obrzeżach Reitdorf w odległości ok. 5 km od centrum Flachau. Najbliższe tereny narciarskie oddalone o ok. 2 km.

Wyposażenie

obiekt posiada strefę wellness z basenem krytym z widokiem na panoramę, łaźnią parową, sauną i kabiną z podczerwienią (godz. otwarcia wg info. na miejscu). Dodatkowo do wyposażenia należy pokój zabaw dla dzieci, pralka (za opłatą), bezpłatne miejsca parkingowe (dostępność ograniczona).

Zakwaterowanie

apartamenty 2 room balcony (ok. 39 m2): prysznic, WC, telefon, TV, WiFi, wnęka kuchenna (lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka), pomieszczenie mieszkalno - sypialne, balkon. Apartamenty balcony "3 rooms" (ok. 55 m2): wyposażone jak apartamenty 2 room balcony, dodatkowa sypialnia. Apartamenty 3 room balcony (ok. 55 m2): wyposażone jak apartamenty 2 room balcony.

Kategoria Nekera

3,5 gwiazdki, kategoria lokalna: 3,5 gwiazdki.

Wellness

basen kryty (ok. 72 m2), łaźnia parowa, sauna.

Wyżywienie

bez wyżywienia.

Parkowanie

w cenie.

Zwierzęta domowe

nie można przywieźć zwierząt domowych.

Opłata klimatyczna

ok. 2,10 EUR/dzień (od 16 lat).

Ważne informacje

zameldowanie od godz. 15:00, wymeldowanie do godz. 10:00

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie dla imprez turystyczych, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), bezpośrednia opieka rezydenta - w sezonie letnim: Kreta, Rodos, Korfu, Turcja (Riwiera), Majorka, Bułgaria (Burgas) całorocznie: Malta, na pozostałych kierunkach opieka telefoniczna lub przez czat w serwisie moja.nekera.pl. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). Cena uzależniona jest m.in. od przewoźnika oraz terminu wyjazdu, należy ją zweryfikować podczas zakupu. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Mocne strony

 • Tereny narciarskie ok. 2 km


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Alpin - Apart, znajdującego się w Austria, Ziemia Salzburska, Flachau prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

samochód Oferty z dojazdem własnym
Lupa Zmień kryteria wyszukania
 • pasażer pasażer
  Apartment 2 Raum Balkon
  pasażer

  11.09.2023 - 14.09.2023 - 3 noce

  pasażer Bez wyżywienia
  282 dni do wyjazdu

  942 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Apartment 2 Raum Balkon
  pasażer

  04.09.2023 - 08.09.2023 - 4 noce

  pasażer Bez wyżywienia
  275 dni do wyjazdu

  1190 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Apartment 2 Raum Balkon
  pasażer

  30.08.2023 - 04.09.2023 - 5 nocy

  pasażer Bez wyżywienia
  270 dni do wyjazdu

  1439 zł/os

  Sprawdź Strzałka
 • pasażer pasażer
  Apartment 2 Raum Balkon
  pasażer

  07.06.2023 - 13.06.2023 - 6 nocy

  pasażer Bez wyżywienia
  186 dni do wyjazdu

  1688 zł/os

  Sprawdź Strzałka

Zalety hotelu

Sporty zimowe Jazda konna Sport Basen wewnętrzny Basen zewnętrzny Siłownia Dla Rodzin Ośrodek narciarski Bez paszportu Parking SPA&Wellness

Mocne strony hotelu

Tereny narciarskie ok. 2 km

Mapa

Strzałka