O HOTELU - wybudowany w 2016 r. - 152 pokoje - ogród - całodobowa recepcja z lobby - sala TV - mini market - internet Wi-Fi (bezpłatny) - sejf na recepcji (płatny) - wypożyczalnia samochodów i rowerów - parking (bezpłatny) - przystanek komunikacji lokalnej ok. 500 m od hotelu - bezpłatny bus na plażę - hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych POŁOŻENIE - Protaras - ok. 2 km od plaży (bezpłatny bus na plażę) - ok. 5 km od Protaras - ok. 7 km od Paralimni - ok. 12 km od Ayia Napa - ok. 67 km od lotniska w Larnace PLAŻA - piaszczysta, publiczna - leżaki i parasole (płatne) POKOJE Studio - ok. 35-38 m2 - aneks kuchenny - klimatyzacja (maj-październik), TV-SAT - telefon, mini bar/lodówka - internet Wi-Fi (bezpłatny) - sejf (płatny) - łazienka (wanna/prysznic, WC, suszarka do włosów) - balkon/taras - zestaw do przygotowania kawy/herbaty Suite 1 Bedroom - ok. 48-53 m2 - prywatny basen - pokój dzienny i sypialnia - pozostałe wyposażenie podobne jak w studio WYŻYWIENIE All Inclusive (AI) - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia. Wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne są bezpłatnie w godzinach wyznaczonych przez hotel. Restauracje i bary - 2 restauracje - bar w lobby, snack bar
Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: ubezpieczenie podstawowe (8000 EUR KL i 2000 EUR NNW) przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej jak np. zakup hotelu z dojazdem własnym). Podczas pobytu zapewniamy opiekę lokalnego przedstawiciela, a także kontakt telefoniczny lub poprzez czat (na portalu moja.nekera.pl) z polskojęzycznym rezydentem. Podane godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulec nieznacznym zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe i inne okoliczności.
Na lotnisko na Cyprze w Larnace, oferujemy możliwość przelotu bezpośredniego linią lotniczą Wizz Air (bagaż dodatkowo płatny - prosimy o zapoznanie się z cennikiem przed dokonaniem rezerwacji)
13.05.2026 - 18.05.2026 - 6 dni/5 nocy
07.05.2026 - 13.05.2026 - 7 dni/6 nocy
11.05.2026 - 18.05.2026 - 8 dni/7 nocy