• Muthu Playa Varadero (ex Mercure Playa De Oro) gwiazdka gwiazdka gwiazdka

  • Kuba, Varadero, Varadero

Opis hotelu: Muthu Playa Varadero (ex Mercure Playa De Oro)

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie Muthu Playa Varadero (ex Mercure Playa De Oro), położonym w Kuba, Varadero, Varadero? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Położenie

centrum Varadero oddalone o ok. 11 km. Hotel polecany gościom preferującym długie spacery plażą oraz poszukującym ciszy i spokoju. Transfer z lotniska w Varadero ok. 50 minut.

Plaża

piękny, piaszczysty odcinek plaży Varadero - Playa de Oro bezpośrednio przy hotelu. Leżaki i parasole na plaży bez opłaty.

Wyposażenie

hotel o typowo kubańskiej atmosferze dysponuje łącznie 385 pokojami położonymi w pięciokondygnacyjnym budynku głównym. Hol powitalny z recepcją, bar w lobby, winda, klimatyzowana restauracja główna serwująca posiłki w formie bufetu, 2 restauracje a la carte: kuchnia międzynarodowa i kreolska, kilka barów, dyskoteka, butik, serwis internetowy (za opłatą). W ogrodzie znajduje się duży kompleks basenów z zintegrowanym brodzikiem, taras słoneczny oraz bar z przekąskami. Do dyspozycji gości również bar na plaży. Leżaki i parasole przy basenie oraz na plaży bez opłaty (ręczniki kąpielowe za kaucją).

Wyżywienie

All Inclusive: trzy posiłki w formie bufetu, kolacja również w restauracjach a la carte. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w barach. Przekąski.

Internet

WIFI w lobby za opłatą.

Zakwaterowanie

Pokoje standardowe: telefon, TV sat, centralnie sterowana klimatyzacja, sejf do wynajęcia, lodówka i balkon. Wanna lub prysznic, WC. Wariant ekonomiczny.

Sport

bilard, kajaki, katamaran, płytkie nurkowanie w basenie (1 x na pobyt), tenis i rowery wodne.

Wellness

za opłatą masaże.

Dzieci

brodzik.

Rozrywka

programy animacyjne. Dyskoteka.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba). TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu Muthu Playa Varadero (ex Mercure Playa De Oro), znajdującego się w Kuba, Varadero, Varadero prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Rozrywkowa okolica Klimatyzacja Internet Żaglówki Sporty wodne Sport Basen zewnętrzny Przy plaży Ośrodek nadmorski

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje