• National (Davos) gwiazdka gwiazdka gwiazdka

  • Szwajcaria, Gryzonia, Davos

Opis hotelu: National (Davos)

Poszukujesz najlepszej oferty w obiekcie National (Davos), położonym w Szwajcaria, Gryzonia, Davos? Skorzystaj z oferty Biura Podróży Nekera. Nasi zaufani eksperci z ponad 25-letnim doświadczeniem chętnie pomogą Ci w wyborze oferty. Sprawdź pozostałe kierunki w naszej ofercie: oferty samolotem i oferty samochodem
Położenie

komfortowy 3-gwiazdkowy Hotel National znajduje się w spokojnej, ale mimo tego centralnej części miejscowości, ok. 100 m od centralnego placu Davos. Kolejka Jakobshorn ok. 400 m, ski bus ok. 100 m.

Nekeraplus

karnet narciarski na teren "Davos Klosters Mountains" (z wyjątkiem Schatzalp/Strela) na osobę i pobyt (3 noce = karnet 3-dniowy, 4 noce = karnet 4-dniowy itd.). Ważność karnetu od następnego dnia po przyjeździe do dnia wyjazdu włącznie. Karnet do odbioru przy przybyciu do hotelu (wymagany depozyt za karnet).

Wyposażenie

hol z recepcją, winda, WiFi i kącik internetowy, sala śniadaniowa, bar z kominkiem, winda, pokój wypoczynkowy, narciarnia.

Zakwaterowanie

pokoje dwuosobowe standard (ok. 16 m2): wanna lub prysznic, WC, suszarka, TV, WiFi, sejf. Pokoje dwuosobwe z balkonem (ok. 15 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard, balkon. Pokoje dwuosobowe superior (ok. 19 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard, balkon. Pokoje jednoosobowe standard (ok. 12 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard. Pokoje jednoosobowe z balkonem (ok. 13 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard, balkon. Pokoje trzyosobowe superior (ok. 19 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard, balkon.

Wyżywienie

ze śniadaniami w formie bufetu.

Wellness

łaźnia parowa, sauna, sauna fińska, whirlpool. Za opłatą: masaże.

Opłata klimatyczna

ok. 5,90 CHF/dzień (od 12 lat).

Parkowanie

garaż, ok. 15 CHF/dzień.

Zwierzę domowe

nie są dozwolone.

Kategoria nekera

3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Przyjazd od godz. 15

00, wyjazd do godz. 11:00.

Mocne strony

  • kolejka ok. 400 m
  • ski bus ok. 100 m


W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obiektu National (Davos), znajdującego się w Szwajcaria, Gryzonia, Davos prosimy o kontakt z naszym wakacyjnym ekspertem 222120500.

Pokoje terminy

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Sporty zimowe Internet Golf Ośrodek narciarski Bez paszportu SPA&Wellness Darmowe WiFi

Mocne strony hotelu

kolejka ok. 400 m ski bus ok. 100 m

Mapa

map