hotel zlokalizowany w północno-wschodniej części wyspy Kreta, w miejscowości Hersonissos, ok. 30 km na wschód o stolicy wyspy – Heraklion. W pobliżu liczne, sklepy, bary i restauracje, park wodny Star Beach Water Park: ok. 200 m, centrum Hersonissos: ok. 1 km, malownicze miasto Agios Nikolaos: ok. 30 km, Pałac Minojski w Malii: ok. 5 km. Port lotniczy oddalony o ok. 30 km.
publiczna piaszczysta plaża znajduje się ok. 800 m od hotelu (zejście na plażę po schodkach). Bezpłatny bus hotelowy na plażę (5/dziennie). Parasole słoneczne i leżaki: za opłatą.
czterogwiazdkowy hotel częściowo wyremontowany w 2021 r. położony na wzgórzu dysponuje 64 pokojami ulokowanymi w pięciu dwupiętrowych budynkach, które tworzą wakacyjną wioskę. Do dyspozycji Gości: recpecja 24h, lobby, klimatyzacja, basen zewnętrzny (zejście po schodkach), basen wewnętrzny, jacuzzi zewnętrzne, basen dla dzieci z mini zjeżdżalnią, brodzik, taras słoneczny, parasole słoneczne i leżaki przy basenie: w cenie, restauracja główna z tarasem, restauracja a la carte (kuchnia śródziemnomorska, płatna), bar przy basenie, przechowalnia bagażu, ochrona obiektu. Za dodatkową opłatą: usługa prania/prasowania, usługi xero, sala konferencyjna, wypożyczalnia samochodów.
bezpłatne WiFi w pomieszczeniach ogólnodostępnych i w pokojach.
wszystkie pokoje wyremontowane w 2021 r. w jasnych kolorach. Pokój dwuosobowy (JUNIOR SUITE): ok. 27 m2, mogący zakwaterować maks. 3 os.dorosłe; łózko dwuosobowe o rozm. king-size oraz sofa (dostawka). Wyposażenie: indywidulanie sterowana klimatyzacja, TV-Sat., telefon (płatny), sejf (płatny), minilodówka, prywatna łazienka (prysznic, toaleta, zestaw minikosmetyków, suszarka do włosów). Umeblowany balkon lub taras z widokiem na ogród. Pokój rodzinny (SUITE): ok. 55 m2, salon + sypialnia, mogący zakwaterować maks. 4 os.dorosłe lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci; łózko dwuosobowe o rozm. king-size (sypilania) oraz dwa łóżka jednosobowe (salon). Poza tym wyposażony jak pokój dwuosobowy. Umeblowany balkon lub taras z widokiem na ogród.
siłownia, rzutki, tenis stołowy. Dodatkowo płatne: bilard, boccia, boisko do koszykówki, kort do squasha, mini - golf, sporty wodne na plaży.
centrum Spa (dodatkowo płatne): basen wewnętrzny z podgrzewaną wodą, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi wewnętrzne, zabiegi pielęgnacyjne i masaże na wolnym powietrzu oraz wewnątrz budynku i hydromasaże.
animacje dzienne i wieczorne, muzyka na żywo.
brodzik, basen z mini zjeżdżalnią, plac zabaw, miniklub.
ze śniadaniami, dwoma posiłkami lub all inclusive. Dodatkowo płatne dla opcji ze śniadaniami lub dwoma posiłkami dziennie: napoje do kolacji, napoje i przekąski w barach, posiłki a la carte.
śniadania, obiady i kolacje serwowane w formie bufetu w restauracji głównej. Bezpłatne lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w barze i przekąski. Dodatkowo płatne: importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe, wyciskane soki i napoje enegretyczne, posiłki a la carte.
4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.
bezpłatne miejsca parkingowe dla Gości hotelu (w miarę dostępności).
hotel nie akceptuje zwierząt.
zakwaterowanie od godz. 15:00, wymeldowanie do godz. 11:00. Hotel przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi (rampy).
Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: ubezpieczenie podstawowe (8000 EUR KL i 2000 EUR NNW) przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej jak np. zakup hotelu z dojazdem własnym). W sezonie letnim tj. w okresie od 22.05 do 09.10 br. oferujemy bezpośrednią opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu. W pozostałym okresie zapewniamy opiekę lokalnego przedstawiciela, a także kontakt telefoniczny lub poprzez czat (na portalu moja.nekera.pl) z polskojęzycznym rezydentem. Podane godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulec nieznacznym zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe i inne okoliczności.
Na Kretę na lotnisko w Heraklionie, oferujemy możliwość przelotu liniami lotniczymi Enter Air (czarter, w cenie bagaż rejestrowany główny 20 kg oraz podręczny 5 kg) Corendon Airlines (w cenie bagaż rejestrowany główny 20 kg oraz podręczny 5 kg) Wizz Air, Easy Jet (bagaż dodatkowo płatny - prosimy o zapoznanie się z cennikiem przed dokonaniem rezerwacji)
Od dnia 01.01.2025 r., zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podwyższony podatek turystyczny-opłata klimatyczna. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów 1- i 2-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc; 3-gwiazdkowych - ok. 5 EURO za pokój/noc; 4-gwiazdkowych - ok. 10 EURO za pokój/noc; 5-gwiazdkowych - ok. 15 EURO za pokój/noc; Apartamenty 1,50 EURO/noc, wille z własnym wyżywieniem z wyposażeniem turystycznym kategorii aa’ 10 EURO/noc.
19.05.2025 - 23.05.2025 - 5 dni/4 noce
12.05.2025 - 19.05.2025 - 8 dni/7 nocy
26.06.2025 - 01.07.2025 - 6 dni/5 nocy
12.05.2025 - 23.05.2025 - 12 dni/11 nocy