Villa Polanica to czterogwiazdkowy pensjonat w Polanicy-Zdroju, położony w odrestaurowanej, zabytkowej willi. Budynek mieści się w centrum uzdrowiska i sąsiaduje bezpośrednio z imponującym polanickim Parkiem Zdrojowym. Villa Polanica to kameralne miejsce z niezwykłą atmosferą, idealne do komfortowego pobytu w Polanicy-Zdroju. Udogodnienia: Sauna, Masaże, Zabiegi odnowy biologicznej, Bar / restauracja, Sala zabaw dla dzieci, Pokój gier, Ogród / Park, Plac zabaw dla dzieci, Klimatyzacja, Pobyt z pupilem, Winda, Dla niepełnosprawnych, Parking, Płatność kartą
Villa Polanica znajduje się w centrum Polanicy-Zdroju, przy Parku Zdrojowym z pijalnią wód mineralnych.
Do Polanicy Zdroju najlepiej dojechać drogą krajową nr 8 (trasa E-67), z której należy skręcić w lewo w prowadzącą do centrum ul. Zdrojową. Dojeżdżając do końca ulicy należy skręcić w prawo w ul. Kłodzką, następnie w prawo w ul. Lipową. Później należy skręcić w ul. Kryniczną i na koniec w ul. Matuszewskiego, gdzie znajduje się obiekt. Odległości: 15 km od Kłodzka, 105 km od Wrocławia i ok. 450 km od Warszawy.
Do Polanicy Zdroju kursują pociągi Kolei Dolnośląskich z Legnicy, Kłodzka, Wałbrzycha oraz Kudowy Zdroju. Można także dojechać do miasta autobusem z Wrocławia. Pensjonat znajduje się ok. 1500 m od dworka PKP i ok. 700 m od dworca PKS.
Elegancki pokój, urządzony w odcieniach bieli. Wyposażony w telewizor, dostęp do Wi-Fi, lodówkę. W prywatnej łazience znajduje się prysznic, ręczniki i suszarka do włosów.
HB, Oferta bezzwrotna (P2S-B6, 42002)
- Codzienne śniadanie w formie bufetu - Codzienna obiadokolacja - Dostęp do sauny fińskiej 1x pobyt (60 min) - Dostęp do sali zabaw dla dzieci - Dostęp do bilardu i stołu do ping-ponga - Dostęp do biblioteczki - Bezpłatny parking - Internet Wi-Fi - Podatek VAT
- Opłata klimatyczna - Pozostałe usługi obiektu
12.05.2025 - 14.05.2025 - 3 dni/2 noce
11.05.2025 - 14.05.2025 - 4 dni/3 noce
11.05.2025 - 15.05.2025 - 5 dni/4 noce
10.05.2025 - 15.05.2025 - 6 dni/5 nocy