Rezydent Nekera

Dołącz do Akademii Rezydentów by NEKERA. Ukończ szkolenie i spełniaj marzenia o podróżowaniu!

Opis szkolenia

To pierwsze szkolenie, które odbywa się w naturalnym środowisku pracy rezydentów – na wakacjach! Wykłady, ćwiczenia i zadania praktyczne realizowane są w hotelach, autokarach, na lotnisku, podczas wycieczek fakultatywnych w wybranej destynacji. Na koniec szkolenia przyznawany jest Certyfikat Kompetencji Zawodowych w j. polskim i j. angielskim. To potwierdzenie umiejętności obsługi turystów praktycznie w każdym zakątku kuli ziemskiej! Po ukończeniu Akademii Rezydentów by Nekera można podjąć pracę dla dowolnego Touroperatora, który sprzedaje pakiety turystyczne lub Incentive Travel. 

Dla kogo?

Szkolenie jest dedykowane dla osób pełnoletnich. Wymagamy znajomości języka angielskiego (inne języki mile widziane). Od kandydatów oczekujemy wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, otwartości na ludzi, radości z życia! Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się zdalnie. O przyjęciu do Akademii Rezydentów by Nekera decyduje pozytywny wynik rekrutacji. Ilość miejsc jest ograniczona.

Dlaczego warto?

Najlepsi studenci otrzymają propozycję pracy dla Nekera w sezonie letnim 2023 na TOP destynacjach: Grecja – Kreta, Grecja – Rodos, Hiszpania – Majorka, Riwiera Turecka, Bułgaria. Co więcej? 30 osób w podobnym wieku, o podobnych zainteresowaniach to unikalna szansa na zdobycie nowych kontaktów i… dobrą zabawę!

 Miejsce: Turcja – Alanya, Hotel Eftalia Village

 Termin: 12-19.04.2023

 Hotel: 5* All Inclusive

 Cena: 2990  PLN

Ilość miejsc: 30

Partnerzy szkolenia: Nekera, Akademia Rezydentów

Aplikuj, wysyłając CV na adres:

rekrutacja@nekera.pl

Strzałka