Biuro Podróży Nekera poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Social Media

Miejsce pracy: Centrala firmy w Warszawie

Opis stanowiska

Nekera to jeden z najszybciej rozwijających się touroperatorów w Polsce. Nasz zespół to specjaliści z doświadczeniem w międzynarodowej branży turystycznej, sprzedaży, e-commerce i marketingu. Od 2019 roku spełniamy marzenia o podróżach z dojazdem własnym i samolotem – blisko i daleko.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Social Media Specialist. Jeżeli chcesz rozwijać skrzydła i doskonalić swoje umiejętności w obszarze zarządzania kanałami social media i działań marketingowych, sprawdź naszą ofertę!

Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

  • Tworzenie unikalnego contentu o tematyce podróżniczej (posty, grafiki, video)
  • Tworzenie mechanizmów konkursów, aktywacji i działań niestandardowych
  • Zarządzanie i optymalizacja kanałów social media marki Nekera (Instagram, TikTok, Facebook)
  • Monitorowanie i optymalizacja contentu w oparciu o dostępne narzędzia analityczne
  • Aktywny udział w planowaniu i tworzeniu komunikacji marki Nekera w Internecie
  • Raportowanie efektywności prowadzonych działań

Co jest dla nas ważne?

  • Lekkie pióro i umiejętność tworzenia angażującego contentu
  • Kreatywność i dbałość o detale
  • Nienaganna znajomość języka polskiego i zasad pisowni
  • Znajomość trendów Social Media
  • Znajomość Business Managera i podstaw analityki SoMe
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy przy projektach Social Media

Co mamy dla Ciebie?

  • Pracę w doświadczonym zespole E-commerce & Marketing
  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do kwalifikacji
  • Kartę MultiSport i program prywatnej opieki medycznej
  • Wyjazdy study tour
  • Szkolenia i webinary wewnętrzne
  • Atrakcyjne zniżki na wakacyjne wyjazdy dla Ciebie i Twoich najbliższych
  • Nieformalną atmosferę – w naszym zespole panują przyjacielskie relacje

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i czujesz, że to praca idealna dla Ciebie – wyślij swoje CV na adres rekrutacja@nekera.pl, wpisując w tytule Social Media Specialist. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje RODO dotyczące rekrutacji.

Strzałka