Czechy to jeden z najpopularniejszych kierunków na narty wśród polskich turystów. Czechy sąsiadują z Polską, co umożliwia szybki dojazd samochodem do wybranego ośrodka narciarskiego. Czechy oferują świetne ośrodki, takie jak: BeneckoŠpindlerův MlýnLiberecHarrachovČistá v Krkonoších.

Špindlerův Mlýn (Szpindlerowy Młyn) składa się z dwóch kompleksów: Medvědín i Svaty Petr. W pierwszym z nich można znaleźć wiele urozmaiconych tras narciarskich biegnących przez las. To świetne miejsce zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych amatorów zimowego szaleństwa. Svaty Petr słynie zaś z najdłuższej w Szpindlu nartostrady – Turistická, która rozciąga się na długość 2,7 km oraz z najtrudniejszej czarnej trasy „Szpindl”. 

Narty i snowboard w Czechach to profesjonalnie przygotowane stoki, trasy oraz komfortowe hotele w atrakcyjnej cenie. Pyszna, czeska kuchnia i ogromny wybór regionalnych piw to dopełni zimowy wypoczynek. Wybierz Czechy na narty i ferie 2024 – sprawdź najlepsze hotele i apartamenty w Czechach!

Spis treści

  1. Gdzie na narty w Czechach?
  2. Apres ski
  3. Kiedy jechać na narty do Czech?