• Occidental Praha gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

  • Czechy, Praga, Praga
  • favorite Dodaj do ulubionych
    favorite Usuń z ulubionych

Opis hotelu: Occidental Praha

Opis

Hotel Occidental Praha**** to idealne miejsce na pobyt podczas spotkań biznesowych i konferencji. Mieści się w pobliżu Centrum Kongresowego w dzielnicy finansowej w południowej części Pragi. Umożliwia dobre połączenie z międzynarodowym lotniskiem im. Vaclava Havla oraz dotarcie do takich atrakcji turystycznych jak Wyszehrad, Plac Wacława czy Zamek Praski. Udogodnienia: Restauracja, Bar, Siłownia, Klimatyzacja, Pobyt z pupilem, Winda, Dla niepełnosprawnych, Parking, Płatność kartą

Lokalizacja

Hotel Occidental Praha**** znajduje się w południowej części Pragi, w pobliżu Centrum Kongresowego dzielnicy finansowej.

Dojazdu samochodem

Dojeżdżając z Polski, najlepiej zjechać z praskiej obwodnicy w kierunku centrum ulicą 5 Kvetna i na pierwszym węźle zjechać w lewo w ul. Vyskocilova. Przejechawszy 1 km, należy zjechać w prawo przed stacją benzynową, by mniejszą uliczką podjechać wprost pod hotel Occidental Praha****. Odległość od Warszawy – 670 km, Krakowa – 515 km, Wrocławia – 320 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Pragi można dojechać autobusem, połączenia oferuje np. Flixbus, którego przystanek znajduje się 6 km od hotelu, podobnie jak główny dworzec kolejowy. Bezpośredni pociąg do Pragi jeździ z Warszawy przez Kraków.

Pokój 2-os. executive

Komfortowy pokój z łazienką w wysokim standardzie

Oferta

BB, Oferta zwrotna (P2E-Z2, 33416)

Oferta zawiera

- Codzienne śniadanie w formie bufetu - Dostęp do siłowni - Drink powitalny - Rabat 10% na kartę drinków w barze - Zestaw kosmetyków VIP do kąpieli - Internet Wi-Fi - Podatek VAT

Oferta nie zawiera

- Parking - płatny w hotelowej recepcji - Opłata miejska - Pozostałe usługi hotelu

Pokoje

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Sprawdź inne terminy , zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Internet Dla Niepełnosprawnych City Break Bez paszportu Darmowe WiFi

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Strzałka