Adam Małysz w kampanii narty & snowboard 2024

Adam Małysz, wielokrotny Mistrz Świata i Mistrz Olimpijski w skokach narciarskich przywitał 240 uczestników konferencji, która odbywa się dzisiaj w Warszawie w Hotelu Intercontinental w ramach wydarzenia Wielka Gala Nekera. Biuro podróży Nekera rozpoczyna kampanię promującą wyjazdy na narty i snowboard zima 2023/2024. Gdzie będzie można spotkać mistrza na stoku? 

Adam Małysz w kampanii narty & snowboard 2024

W Alpach spadł już pierwszy śnieg. Po rekordowym sezonie letnim, tej zimy spodziewamy się ogromnego zainteresowania narciarskimi wyjazdami polskich turystów. Przedsprzedaż pokazuje, że pomimo relatywnie wysokich cen, Polacy z dużym wyprzedzeniem rezerwują swoje zimowe wakacje. Rozpoczyna się tradycyjny okres, w którym od grudnia do marca kilka milionów polskich turystów wyruszy do Włoch , Austrii , Francji, Szwajcarii, Słowenii, Czech, na Słowację oraz w polskie Tatry, Sudety i Karpaty na narty i snowboard. Nekera jak co roku zorganizowała dwie polskie imprezy otwarcia i zamknięcia sezonu zimowego. Adam Małysz zaprasza do uczestnictwa w Ski Opening i Ski Closing z Nekera.

„Promowanie zdrowego stylu życia, aktywność fizyczna podczas urlopu, korzystanie z uroków przyrody i piękna natury to wartości, które są wpisane w misję istnienia naszego biura podróży. Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy do wspólnego przeżywania niezwykłych zimowych przygód wspólnie z Adamem Małyszem, który całym swoim życiem zawodowym i rodzinnym udowadnia, że piękno sportów zimowych można połączyć z pracą, wypoczynkiem i radością odkrywania świata. Podczas Ski Closing i Ski Opening będzie nie tylko można spotkać się osobiście z naszym Mistrzem Olimpijskim, ale również pojeździć z nim na nartach i wysłuchać niezwykłych historii jego sportowego i osobistego życia podczas wieczoru autorskiego oraz imprez apresski.” – powiedział Maciej Nykiel, prezes Nekera.

Ski Opening to coroczna impreza otwarcia sezonu zimowego w Alpach. Tegoroczna edycja „polskich dni narciarskich” odbędzie się we włoskich Dolomitach, w Val di Sole, w urokliwej miejscowości Folgarida. W dniach 03-08.12.2023 region Trentino oraz setki kilometrów tras narciarskich Adamello Ski będą dostępne dla polskich turystów w ramach specjalnych pakietów promocyjnych.

W programie imprezy m.in.:

  • uroczysta kolacja, połączona z imprezą otwarcia sezonu narciarskiego 2023/2024. Jak co roku będzie z nami Gwiazda Wieczoru, w tym roku to Adam Małysz,
  • Skipass SuperSkirama w ośrodkach narciarskich Folgarida-Marilleva-Madonna di Campiglio-Pinzolo-Adamello Ski-Pejo, karnet na kilkaset kilometrów tras narciarskich w całym regionie,
  • zawody narciarskie z nagrodami,
  • pobyt w hotelu 4 * z 2 posiłkami, bezpośrednio na stoku,
  • Apresski z polskim DJ Peter-em, dobrą zabawę i niespodzanki od Nekera

Poprzednie edycje Skiopening odbywały się we włoskich: Tonale i Ponte di Legno w regionie Adamello Ski, a także w Campitello, otoczonego legendarną Sellaronda.
  
Skiclosing to coroczna impreza zamknięcia sezonu zimowego w Tatrach dla Polaków. Tegoroczna edycja „polskich dni narciarskich” odbędzie się w dniach 17-23.03.2024 w Jasnej na Słowacji, w Dolinie Demianowskiej, na stokach zawsze ośnieżonego o tej porze roku masywu Chopoka.

W programie imprezy m.in.:

  • uroczysta kolacja, połączona z imprezą zamknięcia sezonu narciarskiego 2024. Jak co roku będzie z nami Gwiazda Wieczoru, w tym roku to Adam Małysz.
  • Skipass Gopass – karnet na kilkadziesiąt kilometrów tras narciarskich w całym regionie oraz darmowe wejścia do niezwykłego zimowego parku rozrywki Tatralandia.
  • zawody narciarskie z nagrodami,
  • pobyt w hotelu 4 * z 2 posiłkami, bezpośrednio na stoku
  • Apresski z polskim DJ Peter-em, dobrą zabawę i niespodzanki od Nekera

Poprzednie edycje Skiclosing odbywały się także na Chopoku, a gwiazdami byli m.in.Krzysztof Skiba, Krzysztof Ferdyn z „Niegrzeczni” czy Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru.

Nekera to touroperator, który oprócz tradycyjnych wyjazdów czarterowych do ciepłych krajów specjalizuje się także w zimowej ofercie na narty i snowboard. W swojej ofercie posiada wszystkie wiodące kraje i kurorty, w których uprawia się narciarstwo, zarówno te bliskie jak Włochy, Austria, Francja, Szwajcaria, Słowenia, Czechy, Słowacja czy polskie Tatry, Sudety i Karpaty, jak i te dalsze: Andora, Sierra Nevada w Hiszpanii i Turcja.

W największych zimowych ośrodkach Nekery funkcjonują szkoły narciarskie z polskimi instruktorami. Wycieczki na narty Nekera organizuje zarówno samolotami, autokarami, jak i indywidualnie z dojazdem własnym.

Anna Nowicka

Anna Nowicka

Od lat związana z digital marketingiem i social mediami. W swojej pracy łączy umiejętności dziennikarskie zdobyte podczas studiów z działaniami online. Odpowiada za tworzenie strategii SEO content marketingowych i content planów dla Poradnika Nekera, optymalizowanie treści zgodnie z zasadami SEO, rozwijanie serwisu nekera.pl i komunikację w kanałach social media. Prywatnie uwielbia wypoczynek nad morzem, pływanie i aktywne city break. W 100% zgadza się z twierdzeniem, że podróżować znaczy żyć!

Strzałka