Nowość! City Break z Nekera

Szukasz pomysłu na weekend, planujesz 3-dniowy wypad i nie wiesz, gdzie pojechać, a może zostało ci za mało urlopu na tygodniowe wczasy? Mamy rozwiązanie! W Nekera wprowadziliśmy do sprzedaży ofertę City Break – krótkie wyjazdy do popularnych miast i europejskich stolic, połączone z pobytem w hotelach blisko atrakcji. Zobacz, dlaczego warto wybrać City Break z biurem podróży! Sprawdź, jakie miejsca dla ciebie przygotowaliśmy. 

Nowość! City Break z Nekera

Spis treści

  1. Co to jest City Break?
  2. Gdzie warto lecieć na City Break? 
  3. City Break Last Minute

Co to jest City Break? 

City break to krótki wyjazd do popularnie turystycznego miasta. Najczęściej trwa 3 lub 4 dni. Celem city break jest zobaczenie najważniejszych atrakcji danego miejsca w krótkim czasie. To częsta forma spędzania długich weekendów, takich jak majówka czy weekend czerwcowy. Wyjazdy City break są coraz bardziej popularne w ostatnich latach. Szeroka siatka połączeń tanich linii lotniczych oraz tysiące hoteli i apartamentów z opcją B&B oferują podróżnikom atrakcyjne warunki przy krótkim pobycie.

City Break to popularna forma spędzania wolnego czasu szczególnie wśród osób młodych, studentów, par i singli. Wybierając krótki wypad zagranicznego miasta, nie trzeba brać z wyprzedzeniem długiego urlopu. Przy planowaniu city break warto wziąć pod uwagę kalendarz długich weekendów i przerw świątecznych. City Break sprawdzi się także dla osób pracujących zdalnie – w większości miejskich hoteli do dyspozycji gości jest darmowe Wi-Fi, co pozwala swobodnie połączyć pracę z aktywnym zwiedzaniem. Już kilka dni wystarczy, by spełnić podróżnicze marzenia!

Gdzie warto lecieć na City Break? 

Pizza i gelato przy Fontannie di Trevi w Rzymie, wschód słońca na Akropolu w Atenach, degustacja tradycyjnych hiszpańskich tapas z pintxo na czele w Bilbao, zwiedzanie Wilna śladami Adama Mickiewicza, a może podziwianie Hagii Sophii i Błękitnego Meczetu w Stambule? Pomysłów na city break jest naprawdę wiele! Bez problemu dopasujesz ofertę do swoich potrzeb i budżetu. Nekera w sezonie jesienno-zimowym oferuje słoneczne wypady do:

  • Turcji – Stambuł z wylotem z Warszawy i Krakowa
  • Grecji – Ateny z wylotem z Katowic, z Krakowa, Warszawy-Okęcie, Warszawy-Modlin i z Wrocławia
  • Litwy – Wilno z wylotem z Warszawy
  • Włoch – Wenecja z wylotem z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy-Modlin i z Wrocławia
  • Włoch – Rzym z Gdańska, z wylotem Krakowa, Warszawy-Okęcie, Radomia, Poznania i z Wrocławia
  • Włoch – Mediolan/Bergamo z wylotem Gdańska, Krakowa, Katowic, Lublina, Łodzi, Poznania, z Warszawy-Modlin i z Wrocławia
  • Chorwacji – Dubrownik z wylotem Warszawy i z Wrocławia

Wybierając city break z Nekera otrzymujesz: zakwaterowanie w wybranym hotelu blisko najważniejszych atrakcji (kategoria od 2* do 5*) i z wybranym typem wyżywienia, przelot w dwie strony oraz ubezpieczenie podstawowe. Każdy pakiet city break można rozszerzyć o dodatkowe usługi, jakie jak: rezerwacja miejsc w samolocie, bagaż rejestrowany, rozszerzone ubezpieczenie, prywatny transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

My załatwiamy formalności, ty odkrywasz lokalne zabytki, architekturę, kulurę i kuchnię!

City Break Last Minute

Masz ochotę na romantyczny weekend we dwoje, wyjazd do SPA z przyjaciółmi, a może chcesz poznać lokalną kulturę i kuchnię z rodziną? Wybierz city break last minute i leć na krótki urlop już za 2 dni! 

City break last minute to oferta dla tych, którzy nie lubią (lub nie mogą) planować podróży z wyprzedzeniem. Dzięki pakietowi Nekera nie musisz tracić czasu na poszukiwanie najkorzystniejszych połączeń lotniczych i hotelu najbliżej atrakcji – nasi eksperci zrobią to za ciebie! Wybierając city break z biurem podróży nie martwisz się o żadne formalności. Przy opisie oferty znajdziesz praktyczne wskazówki o wybranej destynacji, informacje o niezbędnych biletach wstępu i porady, jak najlepiej zwiedzać wybrane miasto (komunikacja publiczna, dojazd z lotniska). 

Już dziś sprawdź ofertę na wyjazdy city break!

Ekspert Nekera poleca

Anna Nowicka

Anna Nowicka

Od lat związana z digital marketingiem i social mediami. W swojej pracy łączy umiejętności dziennikarskie zdobyte podczas studiów z działaniami online. Odpowiada za tworzenie strategii SEO content marketingowych i content planów dla Poradnika Nekera, optymalizowanie treści zgodnie z zasadami SEO, rozwijanie serwisu nekera.pl i komunikację w kanałach social media. Prywatnie uwielbia wypoczynek nad morzem, pływanie i aktywne city break. W 100% zgadza się z twierdzeniem, że podróżować znaczy żyć!

Strzałka