Ski Opening: największa impreza otwarcia sezonu narciarskiego!

Jesteś fanem sportów zimowych, jedzisz na nartach lub snowboardzie? Rozpocznij sezon narciarski 2023/2024 z Nekera podczas Ski Openingu we Włoszech. W tym roku na uczestników czekają aż 2 terminy do wyboru. Zobacz, dlaczego warto wybrać Ski Opening z Nekera!

Ski Opening: największa impreza otwarcia sezonu narciarskiego!

Ski Opening to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników nart i snoboardu. Łączy w sobie sportową rywalizację z alpejskimi widokami i najlepszym apres ski we Włoszech! Uczestnicy mogą zarezerwować imprezę narciarską z dojazdem własnym, samolotem lub z dojazdem autokarem. W tym roku Nekera organizuje aż 2 imprezy otwarcia sezonu narciarskiego w 2 terminach: 3-8 grudnia oraz 8-13 gurdnia. 

Co zyskasz, rezerwując Ski Opening 2023/2024?

  • Skipass SuperSkirama w ośrodkach narciarskich Folgarida-Marilleva-Madonna di Campiglio-Pinzolo-Adamello Ski-Pejo GRATIS!
  • Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym w jednym z 4* hoteli w Trentino
  • Dwa posiłki (śniadanie i kolacja w formie bufetu z dużym wyborem sałatek i dodatków)
  • Uroczystą kolację, połączoną z imprezą otwarcia sezonu narciarskiego 2023/2024.
  • Występ Gwiazdy Wieczoru!
  • Apresski z polskim DJ, dobrą zabawę, konkursy i niespodzanki od Nekera

Narty samolotem czy dojazd własny? Zaplanuj otwarcie sezonu narciarskiego w swoim stylu!

Ski Opening narty 2023 narty 2024 Nekera
Anna Nowicka

Anna Nowicka

Od lat związana z digital marketingiem i social mediami. W swojej pracy łączy umiejętności dziennikarskie zdobyte podczas studiów z działaniami online. Odpowiada za tworzenie strategii SEO content marketingowych i content planów dla Poradnika Nekera, optymalizowanie treści zgodnie z zasadami SEO, rozwijanie serwisu nekera.pl i komunikację w kanałach social media. Prywatnie uwielbia wypoczynek nad morzem, pływanie i aktywne city break. W 100% zgadza się z twierdzeniem, że podróżować znaczy żyć!

Strzałka