Uwielbiana przez turystów Hurghada, spokojne Marsa Alam, a może egzotyczne Sharm el Sheikh? Już dziś wybierz swój hotel na wymarzony urlop 2022 w słonecznym Egipcie!

Ciepłe Morze Czerwone to prawdziwy raj dla miłośników snorkelingu i nurkowania. Gdzie są najładniejsze rafy w Egipcie? W Marsa Alam znajdziesz dziewicze rafy koralowe, ławice tropikalnych rybek, a także okazję do spotkania z delfinami w okolicach rafy Samadai (zwanej też Dolphin House). W okolicach rafy Abu Dabur możesz zobaczyć żółwie morskie. Wody Hurghady, to niemal 50 raf koralowych, znanych na całym świecie jako wyśmienite miejsca do nurkowania. Dzięki przejrzystości wody nawet do 40 m, morską faunę i florę możesz obserwować unosząc się na tafli wody lub podczas rejsu łodzią ze szklanym dnem.

Co jeszcze warto zobaczyć w Egipcie? Egipt to także piramidy w Gizie, Świątynia Luksorska nad brzegiem Nilu, Dolina Królów z grobowcem Tutenchamona i wiele innych zabytków starożytnej cywilizacji. Spędź zimowy urlop lub wakacje 2022 w otoczeniu zabytków najstarszej kultury świata! Sprawdź nasze najlepsze oferty na słoneczny wypoczynek i tanie oferty Egipt last minute.