Sprawdź ofertę wycieczek fakutlatywnych w Chorwacji! Odkryj TOP chorwackie atrakcje na wakacje 2024. Piękna Istria, znana z bajkowych, malowniczych miasteczek czy zabytkowe Split i Trogir. intesencje chorwackiej przyrody zobaczysz w Parku Narodowym Jezior Plitwickich – to prawdzie must see! Chorwacja to także ponad 1200 wysp i wysepek. Musisz odwiedzić chociaż jedną z nich. Może wybierzesz się z nami na rejs po chorwackim wybrzeżu? Już dziś sprawdź wycieczki fakultatywne: Chorwacja 2024. 

Ważne! Podane ceny wycieczek są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie trwania sezonu. Prosimy o sprawdzenie aktualnej ceny u rezydenta lub eksperta Nekera. 

Polski przewodnik

Bilety wstępu do antycznego teatru i podziemnej trasy w cenie.

wycieczka odbywa się: w czwarttki, godz. 9:30-12:00 Dojazd własny

Zapraszamy na wycieczkę do urokliwego miasteczka Pula w Chorwacji. Podczas zwiedzania będziesz mieć okazję poznać historię miasta, a także dowiedzieć się o cesarzowej Sissi i jej związku z tym regionem. Zobaczysz również antyczny amfiteatr w Puli, który jest jednym z największych i najlepiej zachowanych teatrów rzymskich na świecie!

Podczas zwiedzania Puli możesz cieszyć się pięknymi widokami na morze Adriatyckie oraz zwiedzać malownicze uliczki miasta, pełne kolorowych sklepików i urokliwych kawiarenek. To idealna opcja dla miłośników historii i architektury oraz osób, które chcą poznać piękno Chorwacji i posłuchać (nie tylko) historycznych anegdot.

Wycieczka dla wakacji w regionie: Istria

Anglojęzyczny przewodnik

Śniadanie, deser, napoje w cenie.

Wycieczka odbywa się: we wtorki, godz. 9:00-12:00.

Dojazd własny.

Zapraszamy na niezwykłą wycieczkę fakultatywną w Chorwacji: poszukiwanie trufli z psami! Trufle to wyjątkowo aromatyczne grzyby, które rosną pod ziemią w okolicach drzewa dębowego.

Specjalnie szkolone psy dodają uroku całej zabawie - będziesz w szoku, jaki mają nos do trufli!

Zanim jednak wyruszymy do pięknego, chorwackiego lasu, zjemy wspólnie śniadanie, w którym pyszne trufle odegrają kluczową rolę! To idealna opcja dla miłośników kulinariów i osób poszukujących wyjątkowych doświadczeń podczas podróży. Co Ty na to?

Polski przewodnik

wycieczka odbywa się: w środy, godz. 9:30-11:30 Dojazd własny

Zapraszamy na wycieczkę do uroczego miasteczka Rovinj w Chorwacji. Podczas zwiedzania będziesz mieć okazję poznać historię miasta, a także jego patronkę - św. Eufemię. Zobaczysz piękny kościół św. Eufemii oraz przepiękne zabytki architektury, takie jak kolorowe kamienice i zabytkowe krużganki. Wybierzemy się też na zakupy na autentycznym chorwackim targu, gdzie kupisz świeże owoce morza, pamiątki i lokalne przysmaki. Może skusisz się na lampkę słynnego chorwackiego wina? To idealna opcja dla miłośników architektury, historii i kultury, a także dla miłośników odkrywania lokalnych ryneczków i bazarów.

Wycieczka dla wakacji w regionie: Istria

Kiedy? Czwartek 9:00

Czas trwania 2 h

Dojazd własny

Miasto, które słynie nie tylko z bogatej historii i niezwykłych zachodów słońca, ale pośrednio związane jest też z historią rodziny polskiego króla – Jadwigi. Zwiedź z nami Zadar podczas wycieczki fakultatywnej w Chorwacji!

Wycieczka dla wakacji w regionie: Dalmacja Północna

Kiedy? Środa o 9:00

Czas trwania 5-6 h

Dojazd własny

W cenie wszystkie składniki potrzebne do przygotowania potraw, asystencja profesjonalnego kucharza, wizyta na targu, w tym rybnym, kieliszek wina, woda.

Nie ma lepszego sposobu na poznawanie kultury kraju niż jego jedzenie! Wybierz się w Zadarze na lekcję gotowania podczas, których nauczysz się przyrządzać chorwackie potrawy. Ugotujesz je z produktów, które kupimy wcześniej z kucharzem na miejscowym rynku

Wycieczka dla wakacji w regionie: Dalmacja Północna

Kiedy? Poniedziałek 15:15

Czas trwania 2 h

Dojazd własny

W cenie Licencjonowany przewodnik w języku polskim, bilety wstępu do franciszkańskiej apteki, wejście do katedry.

W trakcie VIP oprowadzania odwiedzicie niezwykłe zakątki Perły Adriatyku. Towarzyszyć Wam w tym będzie wyjątkowa Polka. Dowiedzcie się, dlaczego smoki spaliły miasto.

Wycieczka dla wakacji w regionie: Dalmacja Południowa

Kiedy? Piątek o 9:00

Czas trwania ok. 7 h

Dojazd własny

W cenie Jeep, licencjonowany przewodnik w języku angielskim, bilet wstępu do Parku Krajobrazowego Paklenica, obiad i napoje.

Dla wszystkich tych, którzy chcą oglądać góry, ale niekoniecznie po nich chodzić. Proponujemy Wam wyjazd w góry jeepami w towarzystwie bardzo doświadczonych przewodników górskich. Zobaczycie niesamowite miejsca, w których dosłownie widać i wielkość chorwackich gór i niesamowity błękit Adriatyku.

Wycieczka dla wakacji w regionie: Dalmacja Północna

Kiedy? Poniedziałek o 9:00

Czas trwania ok. 4 h

Dojazd własny

W cenie licencjonowany przewodnik w języku polskim, bilety wstępu do katedry oraz twierdzy św. Michała.

Odwiedźcie jedyne miasto założone przez Chorwatów! Jego ponad 1000 letnia historia jest niezwykle fascynująca. Zobaczymy nie tylko unikatową katedrę św. Jakuba (UNESCO), ale i twierdzy św. Michała, z której rozciąga się niesamowity widok na kanał św. Antoniego.

Wycieczka dla wakacji w regionie: Dalmacja Środkowa

Kiedy? Czwartek o 11:00

Czas trwania ok. 3 h

Dojazd własny

W cenie Licencjonowany przewodnik w języku angielskim, interpretator kultury; degustacje wina i pršutu, marenda.

Odwiedźcie Dom Dziadka, aby dowiedzieć się w jaki sposób żyło się w Dalmacji 100 lat temu. W humorystyczny sposób opowiemy Wam o poszczególnych etapach życia domowego w tym regionie Chorwacji. Będzie degustacja wina i pršutu, a także tradycyjny chorwacki posiłek: marenda. Co Ty na to?

Wycieczka dla wakacji w regionie: Dalmacja Środkowa

Kiedy? Wtorek o 17:00

Czas trwania ok. 2 h

Dojazd własny

W cenie Licencjonowany przewodnik w języku polskim, bilety wstępu do katedry.

Miasto na wyspie z unikatową historią (UNESCO). Zobaczcie jego najcenniejsze skarby i złapcie swoją Szczęśliwą Chwilę!

Wycieczka dla wakacji w regionie: Dalmacja Środkowa

Kiedy? Poniedziałek o 18:30

Czas trwania ok. 1.30 h

Dojazd własny

W cenie Profesjonalny sternik mówiący w języku angielskim

Jeśli nie możesz się doczekać bezpośredniego spotkania z naturą, wybierz się na relaksującą przejażdżkę łodzią w cieniu wysokich gór i stuletnich drzew. Odpoczniesz przy szumie gęstych trzcinowisk odpoczniesz i nacieszysz oczy widokiem krystalicznie czystej wody. Zobaczysz mieszkańców tego wyjątkowego miejsca: ryby i dzikie kaczki. Zaskoczymy Cię i degustacją i wyjątkową niespodzianką podczas tej wycieczki fakultatywnej w Chorwacji!

Wycieczka dla wakacji w regionie: Dalmacja Środkowa

Poniedziałek o 9:30

licencjonowany przewodnik w języku polskim

Czas trwania: 2,5h.

Dojazd własny: TAK

Odwiedź z nami jeden z najbardziej luksusowych kurortów wakacyjnych Austro-Węgier, w którym swoje letnie wakacje spędzali znani Polacy: Marszałek Piłsudski, Sienkiewicz czy Witkiewiczowie. Dowiedz się dlaczego Chorwaci nazywają to miasto „Stara Damą” .

Wycieczka dla wakacji w regionie: Kvarner

W cenie licencjonowany przewodnik w języku polskim, bilety wstępu do Fabryki cukru, Torpedo oraz wystawy Nieznany Klimt

Czas trwania 2,5 h

Kiedy?Wtorek 17:00

Rijeka zawdzięcza swoją różnorodność bogatej historii miasta i jego mieszkańcom. Odwiedź poprzemysłowe zabytki tego wyjątkowego pod każdym względem miasta. Fabryka cukru, torpedo, ale i nieznane obrazy Klimta odkryją pozwolą Wam odkryć to niezwykłe miejsce!

Wycieczka dla wakacji w regionie: Kvarner

 

Zapytaj o szczegóły!