Planujesz narty i snowboard w Austrii? Sprawdź Innsbruck i okolice! To jeden z największych ośrodków narciarskich na świecie, skupiający 3 ośrodki narciarskie: Zugspitzarena, Seefeld i Stubaital. Znajdziesz tu ponad 353 km doskonale przygotowanych tras narciarskich na zimę 2024. 

Warto wiedzieć, że Innsbruck trzykrotnie organizował Zimowe Igrzyska Olimpijskie oraz Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie w 2012 roku. Dziś olimpijskie trasy zjazdowe dostępne są dla wszystkich – może właśnie Ty sprawdzisz swoje narciarskie umiejętności podczas ferii 2024

Trasy narciarskie rozciągają się od 820 do 3210 m n.p.m., dzięki czemu dobre warunki śniegowe utrzymują się od grudnia aż do marca. Dolne partie stoków są dodatkowo wspierane przez nowoczesny system naśnieżania. 

Dlaczego warto wybrać okolice Innsbrucka na narty? Ten region Austrii słynie z nowoczesnych wyciągów i zróżnicowanych tras (z przewagą tras o średnim poziomie trudności). Oprócz bogatej oferty sportów zimowych w okolicy znajdziesz wiele propozycji kulturalno-rozrywkowych.

Innsbruck i okolice: wybierz region na narty 2024 w Austrii!